Atskleisti „Šok su žvaigžde“ žiūrovų balsavimo rezultatai: kaip keitėsi lyderiai viso šou metu?

„Šok su žvaigžde“ triumfavo Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.
„Šok su žvaigžde“ triumfavo Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis / Domanto Umbraso | LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-26 11:28
AA

Šeštadienio vakarą baigėsi dvylika savaičių trukusi „Šok su žvaigžde“ dalyvių kelionė. Projekto finale nugalėjo ir didžiausias žiūrovų simpatijas pelnė aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. O kaip žiūrovai balsavo visas dvylika savaičių? Intriga atskleidžiama.

Pagal projekto taisykles žiūrovų balsai iki pat projekto pabaigos buvo akylai slepiami. Antrąją Kalėdų dieną atskleidžiame visų 12 projekto laidų žiūrovų balsavimo rezultatus.

Net dešimt savaičių žiūrovų balsavimo lyderiais buvo Norbė ir Viktorija. Tik ketvirtojoje projekto laidoje Alanas ir Eglė buvo išsiveržę į priekį, o finale Norbę ir Viktoriją pavyko aplenkti Paulinai ir Rolandui.

Finalinėje „Šok su žvaigžde“ laidoje žiūrovai balsavo aktyviausiai. Nugalėtojai Paulina ir Rolandas surinko 4808 žiūrovų balsus. Antroje vietoje liko Norbė ir Viktorija, surinkę 2180 balsų, trečiojoje – Jomantė ir Rafal su 1544 žiūrovų balsais.

„Šok su žvaigžde“ žiūrovų balsavimo rezultatus pateikiame lentelėje:

„Šok su žvaigžde“ balsavimo rezultatai

Primename, kad šventinėje „Šok su žvaigžde“ laidoje finalininkai turėjo atlikti net po tris šokius. Vieną šokį poroms parinko projekto teisėjai, antrąjį kartojamą šokį pasirinko patys dalyviai, o trečiasis – dar niekur nematytas laisvo stiliaus šokis, kuriame dalyviai galėjo rinktis choreografiją, nepaklūstančią standartinių šokių taisyklėms.

Finalinėje laidoje dalyvavo visi keturi projekto teisėjai. Dalyvius vertino Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas bei daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė.

Vis dėlto, „Šok su žvaigžde“ finale komisijos balai buvo patariamojo pobūdžio – nugalėtojus nulėmė tik televizijos žiūrovai.

Fotogalerija:

„Šok su žvaigžde“ finalas (79 nuotr.)
+73