Atvira Džordanos išpažintis: „Kaip norėčiau sustabdyti tą Džordaną prieš 20 metų!“

20-metį švenčiančio žurnalo „Žmonės“ viršelyje – scenos karalienė Džordana Butkutė / Tomo Kaunecko nuotr. ir montažas
20-metį švenčiančio žurnalo „Žmonės“ viršelyje – scenos karalienė Džordana Butkutė / Tomo Kaunecko nuotr. ir montažas
Šaltinis: „Žmonės“
2020-11-04 12:00
AA

„Nieko nesigailiu savo gyvenime, bet kaip norėčiau sustabdyti tą Džordaną prieš dvidešimt metų, apsaugoti nuo daugybės klaidų...“, – atvirame interviu 20-metį švenčiančiam žurnalui „Žmonės“ prisipažino scenos karalienė Džordana Butkutė.

„Žmonės“ – mano išpažinčių žurnalas. Nuopuolių ir pakilimų kupinų dvidešimties metų amžininkas“, – prisipažįsta dainininkė, tapusi neįprastos fotosesijos Tomo Kaunecko fotostudijoje heroje, o proginio žurnalo viršelyje apkabinusi... pačią save.

Džordana atėjo iš devintojo dešimtmečio: vos septyniolikos užlipusi ant scenos, iškart tapo žvaigžde, sekso simboliu, Holivudo įžymybėms prilygstančių skandalų epicentru ir feniksu, sugebėjusiu ne kartą pakilti net iš giliausių gyvenimo duobių.

Vos septyniolikos užlipusi ant scenos, iškart tapo žvaigžde.

Dutūkstantieji ir laikas aplink tuos metus Džordanai susijęs su pačiais skaudžiausiais, gražiausiais ir netgi prasmingiausiais įvykiais. Prieš tai ji buvo praradusi kūdikį, išsiskyrusi su grupe – jautėsi žlugusi, buvo duobėje. Bet 2002-aisiais dalyvavo realybės šou „Akvariumas 2“ ir jį laimėjo. „Atrodė, kad tuoj tuoj prasidės naujas gyvenimas. Vis laukiau, kada tapsiu laiminga. Tada dar nesupratau, kad laimingą save galiu padaryti tik pati.“

Džordana Butkutė / Tomo Kaunecko nuotrauka ir montažas

Blogiausia, prisimena Džordana, kad po sėkmės „Akvariume“, ji grįžo į tą pačią aplinką: tie patys draugai, tie patys įpročiai... Visos vasaros buvo parduotos Palangoje ar Šventojoje. Atsirado valgymo sutrikimų, problemų su alkoholiu. Kaip pati prisipažįsta, „aš tada jau viena koja grabe buvau“.

Tada, sako, neužteko drąsos prisipažinti, kad namuose darosi pragaras, kad buvęs partneris kelia prieš ją ranką. „Man atrodė gėda: kaip būdama tokia garsi galiu pasakoti visiems, kad mane muša, o aš dar išlaikau sveiką drūtą, dirbti nenorintį vyrą? Mažai kas galėjo suprasti, kokiame dugne esu. Realiai už uždarų durų vyko tragedija, gyvenome asocialų gyvenimą – namie liejosi alkoholis, nuolat skambėjo pykčiai ir barniai.“

Blogiausia, prisimena Džordana, kad po sėkmės „Akvariume“, ji grįžo į tą pačią aplinką.

Tačiau šiandien Džordana kaip niekad atvira: „Nieko nesigailiu savo gyvenime, bet kaip norėčiau sustabdyti tą Džordaną prieš dvidešimt metų, apsaugoti nuo daugybės klaidų...“

Kartu Džordana optimistiškai žvelgia į dabartinius ne tik ją vieną užgriuvusius sunkumus. „Žmonėms esu dėkinga, kad atleido man visus klystkelius. Bet ir pati niekad nesėdėjau rankų sudėjusi – kūriau dainas, koncertavau. Nors muzikinis pasaulis šiemet taip pražūtingai sustojo, vis tiek netrukus išleisime ketverius metus kurtą albumą: aš per daug gyvenime patyriau, kad kažkoks virusas mane sugriautų“, jubiliejų švenčiančiam žurnalui „Žmonės“ kalbėjo 52 metų atlikėja.

Džordanos Butkutės fotosesija 20-metį švenčiančio žurnalo „Žmonės“ viršeliui (14 nuotr.)
+8

Jubiliejų „Žmonės“ švęs visą mėnesį – netradiciniuose žurnalo viršeliuose pristatys 4 populiarius žmones, kurie per 20 metų neprarado savo populiarumo.

„Tai herojai, kurie per 20 metų buvo ir liko reikšmingi, aktyvūs, nepakeičiami. Visai kaip ir žurnalas „Žmonės“, – intriguoja žurnalo „Žmonės“ vyr. redaktorė Gitana Bukauskienė.