Audrius Bružas apsilankė Tenerifės nudistų pliaže: nusimetė visus drabužius

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje /  Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.
Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje / Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-07-06 13:04
AA

Kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą kviečia visus televizijos žiūrovus į nepakartojamus nuotykius, keliaujant po pasaulį. Nesenai bičiuliai apsilankė Kanarų salyno karaliene vadinamoje Tenerifėje, kur abiejų keliautojų laukė netikėti atradimai ir siautulingi nuotykiai.

Kaip jau įprasta, kas kartą atvykę į vis kitą šalį Leo ir Bružas meta monetą. Būtent pastaroji lemia, kuris savaitgalį lepinsis prabanga, o kuriam teks suktis iš situacijos ir pažinti šalį, turint vos 100 eurų, kurių privalo užtekti nakvynei, maistui ir, be abejo, pramogoms, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Šį kartą bičiuliai Leo ir Bružas monetą metė didžiausioje Kanarų saloje – Tenerifėje. Ši saulėta sala kasmet pritraukia apie 5 milijonus turistų iš viso pasaulio. Ištisus metus Tenerifė žavi keliautojus savo šiltu klimatu ir ypatingu kraštovaizdžiu, o salos viduryje stūksantis Teidės ugnikalnis kasdien primena apie gamtos didybę.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje / Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.

Šį kartą monetos metimas nulėmė, kad po kelių nesėkmingų kartų, pagaliau prabanga ir turtuolio gyvenimu Tenerifėje pasimėgauti galėjo aktorius L.Pobedonoscevas. Jau oro uoste turtuolį pasitiko neeilinė staigmena – lenktyninis, kolekcinis Mustang automobilis, su kuriuo jis važinėjosi visą savaitgalį.

„Aš buvau mašinų parodoje, kai atsirado šitas modelis. Pirmą kartą pamatęs šitą automobilį aš jį laižiau akimis ir negalėjau atsitraukti... Eina sau!“, – išvydęs savo savaitgalio transportą džiaugsmo neslėpė turtuolis Leo.

Turėdamas belimitę MyTU kortelę Tenerifėje Leo apsigyveno Plaja de las Amerikas kurorte esančioje 5 žvaigždučių viloje, kuri turi net 5 A'la carte restoranus ir yra visai netoli vandenyno pakrantės.

Su savo išskirtinio modelio Mustang automobiliu Leo taip pat apsilankė didžiausiame Europoje Siam vandens pramogų parke, kur jo laukė didelis vandens pramogų pasirinkimas, čiuožyklos ir linksmybės.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje / Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.

Taip pat Leo norėjo pažinti ir naktinį šios salos gyvenimą, todėl apsilankė kokteilių bare, kur ne tik paragavo gardžių kokteilių, bet ir susipažino su merginomis iš Didžiosios Britanijos, kurios jam likusį vakarą palaikė kompaniją.

Leo – gamtos vaikas, tad nenorėdamas viso savaitgalio praleisti tik prabangiame viešbutyje ar baruose, jis nusprendė atsisakyti SPA malonumų bei baseinų ir pažinti Tenerifės gamtos stebuklus.

Leo apsilankė Anaga nacionaliniame parke, nuvyko prie Teidės ugnikalnio bei išsinuomavo privatų laivą, kuriuo turėjo galimybę pažinti Tenerifės plačiuosiuos vandenis ir gražiausias pakrantes.

Kelionės metu turtuolis taip pat plaukiojo su banglentėmis ir ragavo gardžiausių salos patiekalų stilinguose restoranuose.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje / Tomo Petrovskio/tomasfoto.lt nuotr.

Tuo tarpu kitam laidos vedėjui – improvizacijų meistrui A.Bružui – Tenerifėje teko paatostogauti ir pasilinksminti tik su 100 eurų kišenėje.

Varguolis apsilankė geriausiose nemokamose Tenerifės vietose, tokiose kaip Playa de las Americas arba Playa del Duque. Jis taip pat aplankė ir Loro parką, kuriame išvydo daug skirtingų augalų ir gyvūnų rūšių.

Taip pat Bružas išdrįso nuvykti ir į Benijo paplūdimį, kuris yra žinomas nudistų mėgėjams. Nenorėdamas išsiskirti iš kitų, Audrius išdrįso nusimesti visus rūbus...

„Nesu pratęs būti nudistų paplūdimiuose, aš kaip tikras lietuvis turiu to kuklumo. Manau, kad kukliai aš čia pasibūsiu“, – sakė Audrius ir pasirodė prieš kameras visai be drabužių.

Tačiau Tenerifėje Bružas nustebino ne tik savo drąsa, bet ir... išskirtiniais muzikiniais sugebėjimais, apie kuriuos žino tikrai ne visi. Vienoje pagrindinių šios salos gatvėje jis prisijungė prie gatvės muzikantų ir uždainavo visiems puikiai žinomą dainą „Tears in Heaven“.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje / Laidos „Metam monetą“ stopkadras

Akivaizdu, nuotykių nestingo abiems vedėjams, tad dalinamės jų rekomendacijomis, kurios padės ir tiems, kurie sau gali leisti viską, ir tiems, kurie nori pataupyti.

1. Pasivažinėjimas prabangiu lenktyniniu automobiliu „Mustang“. Kaip ir pridera turtuoliui, Leo visą savaitgalį važinėjo su prabangiu bei išskirtiniu lenktyniniu automobiliu, kuri išsinuomavo iš kompanijos „Tenerife Mustang“. Pirmasis „Mustang“ buvo pagamintas 1964 metais ir tapo vienu sėkmingiausių kada nors sukurtų automobilių – vien per pirmus 18 mėnesių jų buvo parduota daugiau kaip milijonas. Šie automobiliai buvo sukurti nuotykių ir greičio mėgėjams, tad tokia transporto priemonė puikiai tiko adrenalino fanatikui Leonardui.

2. „Siam“ vandens pramogų parkas. Tai didžiausias vandens parkas ne tik Kanarų salose, bet ir visoje Europoje. Šis parkas teikia pramogas po atviru dangumi, o jo atmosfera primena egzotišką Tailandą. Ir tai – ne atsitiktinumas, mat parką oficialiai atidarė pati Tailando princesė Maha Chakri Sirindhorn. Ilgus metus šis vandens parkas užima pirmą vietą geriausių vandens parkų sąraše.

3. Playa Del Duque. Šis apie 200 metrų ilgio paplūdimys prasideda nuo „El Castillo del Duque“ ir baigiasi „Restaurant Caleta Coast“. Jis žinomas dėl savo gražaus aukso spalvos smėlio ir skaidrių vandenų. Šis paplūdimys yra apdovanotas Mėlynąja vėliava, o šią vėliavą gauna tik švarūs, saugūs ir gerai prižiūrimi paplūdimiai.

4. „Europe Villa Cortes“ viešbutis. Playa de Las Americas kurorte, pietinėje Tenerifės dalyje, šalia jūros, yra įsikūręs viešbutis „Europe Villa Cortes“. Šis viešbutis turi savo treniruoklių salę, SPA centrą ir net 6 restoranus. Čia yra siūlomi prabangūs numeriai su nuosavais balkonais, o viešbučio interjeras buvo įrengtas remiantis meksikietiško dvaro stiliumi. Viešbučio teritorijoje taip pat yra įrengtas baseinas su kriokliu ir atskira vaikų zona. Tai yra puiki vieta poilsiui šeimoms ir poroms.

5. „OA“ baras yra įsikūręs Playa de Las Americas širdyje, Tenerifės pietuose, kurio inicialai „OA“ reiškia Atlanto vandenyną. Šiame bare galima pasimėgauti skaniais, egzotiškais patiekalais ir gėrimais. Žmonės čia plūsta ne tik pasigrožėti vandenynu ar panorama, bet ir saulėlydžiais.

6. Playa De Las Americas pakrantė. Šis kurortas yra didžiausias saloje. Tai labiausiai gyvybingas, modernus ir kosmopolitiškas Tenerifės kurortas, esantis salos pietuose, vos 17 kilometrų nuo oro uosto. Šis kurortas buvo sukurtas išskirtinai turistams, nes čia karšta saulė maloniai gundo visus metus. Playa de Las Americas pasižymi puikia turizmo infrastruktūra. Lankytojus vilioja įvairūs kazino, sporto ir prekybos centrai, restoranai, kavinės, naktiniai klubai ir diskotekos.

7. „Cielo“ kokteilių baras. Tenerifės ikoninis „Monkey Beach Club“ kviečia aplankyti „Cielo Skybar“. Tai populiarus restoranas ant stogo, kuriame galima ne tik paragauti skanių patiekalų, bet ir išbandyti unikalių, egzotinių kokteilių. Panoraminiai jūros vaizdai, modernus dekoras ir platus patiekalų bei gėrimų pasirinkimas pavertė šį barą vienu iš lankomiausių.

8. „Cassandra“ viešbutis. Viešbutis „Hotel Pensión Cassandra“ yra puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori pataupyti – už naktį šiame viešbutyje Bružas sumokėjo tik 35 eurus. Viešbučio svečiams yra siūloma šeimai draugiška aplinka kartu su daugybe naudingų patogumų, kurie praturtina viešnagę. Viešbutis yra patogioje vietoje – netoli yra garsusis „Siam“ parkas.

9. Benijo paplūdimys. Playa de Benijo yra tamsaus smėlio paplūdimys Tenerifės šiaurėje, netoli Anagos kalnų. Šis paplūdimys yra idealus gamtos gerbėjams, nes jis yra išlikęs toks pat ir nei kiek nepasikeitęs daugybę metų. Nors šiame paplūdimyje nėra jokių patogumų ir su savimi visada vertėtų turėti vandens, gaiviųjų gėrimų ar užkandžių, virš paplūdimio yra įsikūrę keli restoranėliai, kur galima pasimėgauti vietiniais patiekalais. Benijo paplūdimys yra vienas ramiausių ir nuošaliausių Tenerifės paplūdimių, kur galima mėgautis tyla ir ramybe.

10. „Anaga“ nacionalinis parkas – vienas iš didžiausių gamtos stebuklų Tenerifėje. Šis parkas, esantis šiaurinėje salos dalyje, savo kalnais, uolomis, miškais ir paplūdimiais yra tikras rojus gamtos mylėtojams. Šiame nacionaliniame parke galima išvysti ne tik aukštus kalnus, bet ir gilius slėnius, serpantininius kelius. Parko teritorijoje yra įvairių takų, skirtų žygį mėgstantiems turistams.

11. „Loro“ parkas – Tenerifės didžiausias pasididžiavimas, kuris buvo atidarytas 1972 metais, šalia Puerto de la Cruz miestelio. Loro parke yra zoologijos ir botanikos sodai. Juose lankytojus pasitinka įvairių rūšių augalai, tokie kaip orchidėjos, kaktusai ir drakono medžiai. Parkas taip pat žinomas dėl didelės papūgų populiacijos – čia gyvena apie 4000 papūgų, atstovaujančių net 350 rūšių. Be to, lankytojai gali pamatyti įvairius gyvūnus: beždžiones, gorilas, delfinus, krokodilus ir net pingvinus.

12. Los Gigantes. Los Gigantes yra kurortinis miestas, esantis Santjago del Teidės savivaldybėje, vakarinėje Tenerifės Kanarų salos pakrantėje. Šio kurorto išskirtinis bruožas yra milžiniškos uolienos, iškylančios iš jūros į 500–800 metrų aukštį. Būtent dėl šių didelių ir aukštų uolienų miestas įgavo Los Gigantes pavadinimą, kuris reiškia „milžinai“.

13. Pasiplaukiojimas laivu. Jei norite geriau pažinti Tenerifę ir jos gamtą – turite pamatyti jos pakrantes, tad pasiplaukiojimas laivu yra puiki mintis. Kelionėje laivu ne tik pamatysite Tenerifės plačiuosius ir žydruosius vandenis, bet ir išvysite gražų kraštovaizdį – kalnus, uolas ir slėnius.

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val. tik per TV3.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – Tenerifėje (18 nuotr.)
+12