Auksinės ledo ritulio rinktinės vartininkas Mantas Armalis susižadėjo

Mantas Armalis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Kai Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato IB diviziono kovose pelnė auksą, džiaugsmo šūkiai skambėjo ir Švedijoje. Į Kauną atvykti negalėjusi komandos vartininko Manto ARMALIO (25) sužadėtinė Stina mylimąjį palaikė varžybas žiūrėdama internetu.

„Šis sezonas man buvo įsimintinas dėl daugybės priežasčių. Pirmą kartą žaidžiau Kontinentinėje ledo ritulio lygoje, slidinėjau Alpėse, supratau galintis valdyti vandenį, susižadėjau ir laimėjau auksą su Lietuvos rinktine“, – įspūdingais pastaraisiais mėnesiais džiaugėsi Mantas.

Visą Manto laisvalaikį atima ledo ritulys. Prie jo jiedu su Stina net derina vestuves – tuoktuvių datos dar neišsirinko, nes nežinia, kur vartininką nublokš sportas, kada vyks varžybos. Mantas tikina, kad taip gyventi galbūt ir nėra labai patogu, tačiau Stina jo darbui nepavyduliauja. Priešingai – gerbia mylimojo darbą taip pat, kaip jis gerbia jos.

Visą tekstą skaitykite šios savaitės žurnale „Žmonės“.

Žurnalas „Žmonės" Nr. 19

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 19, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Skaitykite daugiau