Automobilio avarijoje Holivude žuvo „Vilo ir Greisės“ aktorius Leslie Jordanas

Aktorius Leslie Jordanas / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Automobilio avarijoje Holivude žuvo JAV komikas ir aktorius Leslie Jordanas, žinomas dėl savo vaidmenų serialuose „Vilas ir Greisė“ ir „Amerikietiška siaubo istorija“. Jo gyvybė užgeso pirmadienio rytą, praneša „The Los Angeles Times“.

Leslie Jordanas mirė būdamas 67 metų. Faktą apie aktoriausd žūtį autoavarijoje patvirtino „The Los Angeles Times“ šaltiniai.

Jie pranešė, kad L.Jordanas sėdėjo už BMW vairo, kai 9.30 val. ryto atsitrenkė į pastato šoną Cahuenga Boulevard ir Romaine gatvėje Holivude. Aktorius buvo pripažintas mirusiu įvykio vietoje.

Iš karto nebuvo aišku, ar L.Jordanas žuvo per avariją, ar prieš tai patyrė sveikatos sutrikimų, tačiau automobilio būklė leido manyti, kad Džordanas galėjo prarasti automobilio kontrolę dar prieš avariją.

L.Jordanas per pandemiją tapo socialinių tinklų sensacija, o juokingi jo vaizdo įrašai padėjo sparčiai auginti sekėjų auditoriją – jų skaičius nuo maždaug 80 000 išaugo iki 5,8 mln. „TMZ Live“ laidoje jis papasakojo, kad jo paslaptis – tiesiog buvimas savimi: kvailu, juokingu, laimingu senjoru.

Aktorius vaidino daugybėje serialų, tarp kurių – „Amerikietiška siaubo istorija“ ir „Vilas ir Greisė“. 2006 m. už Beverlio Leslio vaidmenį pastarajame seriale jis pelnė „Emmy“ apdovanojimą.

Fotogalerija:

Aktorius Leslie Jordanas (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau