Avarijoje žuvusio Paulo Walkerio tėvas padavė į teismą „Porsche“

Paulas Walkeris filme „Greiti ir įsiutę“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš dvejus metus avarijoje žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio (1973–2013) tėvas Paulas Walkeris dėl savo sūnaus žūties kaltina „Porsche“ ir padavė šį automobilių gamintoją į teismą, skelbia „People“.

„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės tėvas padavė į teismą „Porsche“ tvirtindamas, kad avarija, kurioje žuvo jo sūnus ir jo draugas profesionalus lenktynininkas Rogeris Rodas, įvyko ne dėl per didelio greičio, o dėl to, kad „Porsche Carrera GT“ gamintojas neužtikrino automobilio saugumo.

Aktoriaus tėvas yra jo paveldėto turto valdytojas iki kol vienintelė Paulo Walkerio dukra Meadow taps pilnamete.

Rugsėjį „Porsche“ į teismą padavė ir 16-metė aktoriaus dukra Meadow Walker.

Vokiečių automobilių gamintojas atsakė į šį paauglės ieškinį tvirtindamas, kad jos tėvą pražudė ne kokie nors techniniai „Porsche Carrera GT“ gedimai, o „nutrūktgalviškas vairavimas ir per didelis greitis“.

Žmonės.lt primena, kad po kelis mėnesius trukusio tyrimo policija paskelbė, kad 2013-ųjų lapkritį minėta avarija įvyko dėl per didelio greičio – Rogerio Rodo vairuojama „Porsche Carrera GT“ važiavo maždaug 130–150 km/val. greičiu kelyje, kuriame leistinas greitis yra 70 km/val.

Avarijos, kurios metu žuvo Paulas Walkeris ir Rogeris Rodas, vietoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau rugsėjį pateiktas Meadow Walker ieškinys, kurio kopiją gavo portalas TMZ, prieštarauja tyrėjų išvadai ir tvirtina, kad greitis iš tiesų buvo mažesnis – apie 100–115 km/val., o „Porsche Carrera GT“ iš viso nebūtų praradusi kontrolės, jeigu būtų turėjusi prideramą stabilumo sistemą.

„Porsche Carrera GT“ yra pavojinga mašina, jai ne vieta gatvėse.

Be to, Meadow Walker advokato teigimu, „Porsche“ jau anksčiau žinojo, kad jų „Carrera GT“ turi „nestabilumo ir valdymo problemų istoriją“, tačiau nesiėmė jokių veiksmų, kad šią problemą išspręstų.

„Problema yra ta, kad „Porsche Carrera GT“ yra pavojinga mašina. Jai ne vieta gatvėse. Ir mes neturėtume dabar gyventi be Paulo Walkerio ir jo draugo Rogerio Rodo“, – rugsėjį Meadow Walker poziciją išsakė jos advokatas.

Rogerio Rodo našlė praėjusiais metais buvo pateikusi panašų ieškinį, tačiau tada „Porsche“ pareiškė, kad dėl nelaimės kaltas vairuotojas, o ne jų automobilio trūkumai. 

Avarijos, kurios metu žuvo Paulas Walkeris ir Rogeris Rodas, vietoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Paulo Walkerio žūties vietoje gedi aktoriaus gerbėjai (24 nuotr.)
+18
Neoficiali atsisveikinimo su Paulu Walkeriu ceremonija (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau