B.Johnsonas su žmona Carrie susilaukė dukters: antras vaikas gimė po patirto persileidimo

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.
Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-09 12:50
AA

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (57) ir jo žmona Carrie Symonds (33) gyvena džiaugsmu – ketvirtadienį jie susilaukė dukters, praneša BBC.

Džiugia žinia apie dukters gimimą pasidalino patys Borisas ir Carrie Johnsonai. Dukrelė gimė ankstų ketvirtadienio ryte vienoje Londono ligoninių.

„Tiek mamai, tiek dukrai sekasi labai gerai. Pora norėtų padėkoti nuostabiai NHS komandai už visą rūpestį ir paramą“, – sakė premjero atstovė spaudai.

Šis nėštumas buvo itin lauktas, mat šių metų pradžioje porai teko itin skaudi patirtis: Carrie patyrė persileidimą.

Apie laukiamą šeimos pagausėjimą premjero žmona liepos pabaigoje paskelbė instagrame. Moteris patikslino, kad antroji juodviejų atžala šį pasaulį turėtų išvysti gruodį. Ponia Johnson taip pat emocingai paatviravo, kad jai skauda širdį dėl šių metų pradžioje patirto persileidimo.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

2020 metų balandį ji pagimdė pirmąjį poros vaiką Wilfredą Lawrie Nicholasą Johnsoną.

Žmonės.lt primena, kad Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ir jo 23 metais jaunesnė mylimoji Carrie Symonds susituokė gegužės pabaigoje.

Pagal tuo metu Jungtinėje Karalystėje buvusias karantino taisykles ceremonijoje galėjo dalyvauti apie 30 žmonių. Būtent tiek asmenų susirinko ir į slaptas B.Johnsono ir C.Symonds vestuves. Tiesa, ceremonijoje dalyvavo tik poros artimiausi šeimos nariai ir bičiuliai.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

Kiek vėliau buvo paviešinta ir jauki vestuvių akimirka.

Tiesa, iki slaptos vestuvių ceremonijos Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds buvo pirmoji pora, kuri oficialioje JK ministro pirmininko rezidencijoje Londono Dauningo gatvėje gyveno nesusituokusi.

Primename, kad pora susižadėjo praėjusių metų vasarį. Sužadėtuvės įvyko romantiškos kelionės metu Karibuose. Tuo metu taip pat pranešta, kad jiedu laukiasi savo pirmojo bendro vaiko. 

Fotogalerija:

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds (16 nuotr.)
+10