Balandžio mėnesio meilės horoskopas: kokie jausmai jus lankys?

Meilė / „Fotolia“ nuotr.
Meilė / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-04-02 19:00
AA

Ką gi šis pavasario mėnuo žada romantikos srityje? Pats metas išsiaiškinti! Siūlome paskaityti balandžio meilės horoskopą dvylikai Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmasis balandžio savaitgalis bus kupinas flirto ir smagių akimirkų su jūsų gerbėjais, tačiau dėmesį iš jų ne tik imkite, bet ir patys jo suteikite. Kas gali žinoti, galbūt būtent šį mėnesį rasite tai, ko jau taip ilgai ieškojote. Sulaukę galimybės nesnauskite, nes šį mėnesį ypač norėsis leistis į nuotykius ir megzti įdomias ir romantiškas pažintis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo balandžio 5-osios itin norėsis leistis į lengvą ir neįpareigojantį flirtą su aplinkiniais arba su savo antrąja puse. Vis tik šie meilės šnabždesiai nebus tokie trumpalaikiai ir nereikšmingi, kaip galbūt jums norėtųsi. Mat jautrusis Saturnas kiekviename iš mūsų įžiebs praktiškąją mūsų asmenybės pusę.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 darnių santykių paslaptys: ką gali pasakyti poros, kurios kartu nugyveno daugiau kaip 40 metų?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį mėnesį kils daug vilčių, norų ir svajonių, tad mielai leiskitės į savo fantazijas. Ypač laukite ir balandžio 7-osios, mat nuo šios dienos žvaigždės jums žada naują ir įdomią pažintį arba jau į pažįstamą žmogų pažvelgsite visiškai kitomis akimis. Ypatingą dėmesį į santykius su kitais žmonėmis kreipkite nuo balandžio 18-osios, mat nuo šios dienos prasideda etapas, kuris nuves jus pas tinkamus žmones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Balandį ypač norėsis naujų pažinčių ir bendravimo, tad nesistenkite savęs varžyti. Būtent bendravimas atneš naujų galimybių ir romantikos srityje – jau mėnesio pabaigoje žvaigždės jums žada smagius nuotykius su ne taip seniai sutiktu žmogumi, dėl kurio dar ilgai nuo veido nedings šypsena.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jau pats metas sutvirtinti santykius su savo antrąja puse. Ir geriausias laikas tai padaryti – nuo balandžio 18-osios, mat būtent tada norėsis rimtų santykių ir įsipareigojimų. Nebijokite suklysti ir pasitikėkite savo intuicija – ji šį mėnesį bus geriausia jūsų patarėja.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį mėnesį mintys vis suksis apie praeitį ir ten paliktus santykius, svarstysite, ar neverta pabandyti vėl įžiebti prigesusių kibirkščių. Skubotų išvadų nedarykite, visų pirma pasitikrinkite, ar tai tikrai abiems jums išeis į naudą. Kas gali žinoti, galbūt pamatysite, kiek stipriai abu paaugote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors mėnesio pradžioje jūsų romantikos srityje kokios nors kibirkštys mažai tikėtinos, nenusiminkite ir nenukabinkite nosies. Jau nuo balandžio 9-osios žvaigždės jums žada sujudimą – žmogus, kuriuo jau kurį laiką žavitės, pagaliau prisipažins tą patį jaučiantis ir jums. O santykiai ateityje su juo ar ja turi itin didelį potencialą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologės L.Kutkytės balandžio mėnesio horoskopas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį mėnesį būsite karšti ir impulsyvūs, nevengiantys lengvais žvilgsniais ar viliojančiu šypsniu apdovanoti ir savo bendradarbių. Nesidrovėkite ir skleiskite savo žavesį aplinkiniams, vėliau džiaugsitės tai padarę, mat šio mėnesio įtaka jūsų meilės ar bendravimo sritims bus itin svarbi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei pastaruoju metu jau vis dažniau svarstote, kad būtų jau pats metas susitvarkyti savo gyvenimą ir susirikiuoti ateitį, tam turėsite puikią progą ir pakankamai energijos nuo balandžio 5-osios. Planetų išsidėstymas nuo šios dienos jums žada tvirtus ir ilgalaikius santykius, kuriuose verta žengti į dar aukštesnį etapą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį mėnesį žvaigždės jums žada tikrą meilės ir nuotykių audrą. Būsite tas, kuriam niekas nesugebės atsispirti ir puikiai mokėsite tuo pasinaudoti bandydami sužavėti tą, į kurį jau senokai krypsta jūsų žvilgsnis. Nesidrovėkite ir išnaudokite jums šį mėnesį suteiktą žvaigždžių potencialą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį mėnesį vieniši tikrai nebūsite, mat labiau nei bet kada trokšite bendravimo ir pažinčių. Toks jūsų nusiteikimas ir noras leistis į nuotykius atneš ir romantiškų akimirkų. Gali nutikti ir taip, kad santykiai su nauju pažįstamu ar pažįstama taip greitai išsirutulios, kad net nespėsite susivokti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šį mėnesį jums gali pritrūkti drąsos imtis iniciatyvos ir leistis į naujas pažintis – teks išeiti iš savo komforto zonos, mat kitaip praleisite daug puikių progų. Atminkite, kad nepabandę, nieko ir neturėsite, o jei bandysite, yra daug šansų, kad jums pasiseks.​