Barackas Obama po Donaldo Trumpo inauguracijos su šeima išvyko pailsėti po Kalifornijos saule

Barackas ir Michelle Obamos su dukromis Sasha ir Malia / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Barackas ir Michelle Obamos su dukromis Sasha ir Malia / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-21 13:30
AA

Užleidęs Baltuosius rūmus Donaldui Trumpui, Barackas Obama įgyvendino šeimai duotą pažadą – išsivežė žmoną su dukromis pailsėti ten, kur šilta. Iš niūraus Vašingtono Obamų šeima išvyko pasišildyti po Kalifornijos saule – į Palm Springsą.

Barackas Obama užtarnautų atostogų kartu su žmona Michelle ir dukterimis Malia bei Sasha į Palm Springsą išvyko iš karto po Donaldo Trumpo inauguracijos.

„Prezidentas pažadėjo nusivežti savo šeimą ten, kur yra šilčiau negu Vašingtone, ir Palm Springsas tam kuo puikiausiai tinka. Jis ir jo šeima ten gerai praleido laiką ir praeityje, tad jie nekantrauja sugrįžti ten penktadienį“, – anksčiau šią savaitę per spaudos konferenciją sakė Baltųjų rūmų atstovas spaudai Joshas Earnestas.​

CNN žiniomis, Obamos į Kaliforniją išskrido prezidentiniu lėktuvu, o Palm Springse jie apsistojo Baltųjų rūmų interjero dekoratoriui Michaelui Smithui priklausančiame name Rancho Mirage kurorte.

Neužsistatysiu žadintuvo – dėl to esu tikras, absoliučiai tikras, – sakė B.Obama

Barackas Obama per dvi savo prezidentavo kadencijas ne kartą lankėsi Palm Springse tiek darbo, tiek laisvalaikio reikalais – čia jis mėgsta atsipalaiduoti žaisdamas golfą.

Paklaustas apie gyvenimo planus palikus Baltuosius rūmus, Barackas Obama neseniai per interviu laidai „60 Minutes“ sakė, kad pirmiausia jo planuose yra gerai išsimiegoti ir daugiau laiko skirti žmonai bei dukterims.

„Neužsistatysiu žadintuvo – dėl to esu tikras, absoliučiai tikras, – sakė Barackas Obama. – Ketinu leisti laiką su Michelle – žinote, mums reikia atsigriebti. Abu buvome labai užimti. Nekantrauju ištrūkti iš burbulo. Džiaugiuosi, kad šį postą palieku palyginti jauno amžiaus, 55-erių.“

Michelle Obama, Melania Trump, Donaldas Trumpas ir Barackas Obama / AFP/„Scanpix“ nuotr.
JAV prezidento inauguracijos viešnių stilius (26 nuotr.)
+20