Beata Nicholson: „Ne kurti instagraminį paveikslą, o gyventi savo gyvenimą – man prioritetas“

Beata Nicholson / Tomo Kaunecko nuotrauka
Beata Nicholson / Tomo Kaunecko nuotrauka
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 16:17
AA

„Technologijos gali keistis, laikai – irgi, bet vertybės išlieka. Išlieka ir žmonės, kurie pagal tas vertybes gyvena“, – įsitikinusi Beata NICHOLSON (43), per du dešimtmečius sugebėjusi nuo pramoginės laidos vedėjos užaugti iki kulinarinių knygų bei laidų autorės ir restoranų tinklo bendraturtės. Šiandien Beata puošia ir 1000-ąjį žurnalo „Žmonės“ numerį.

Niekada neturėjau tikslo būti nuolat matoma, išlikti amžinai aktuali ar visada ant bangos. Tiesiog gyvenau savo gyvenimą. Dariau tai, kas man iš tiesų patinka, kas užveda ir teikia džiaugsmo. O kai darai iš širdies, negali nepavykti. Nuoširdumas, atvirumas, džiaugsmingas ir optimistinis požiūris, darbštumas, meilė bei pagarba sau ir žmonėms, su kuriais dirbi, kuriems kalbi, – juk tokios vertybės nesikeičia ir nesikeis niekada.

Dar studijų metais supratau, kad noriu dirbti televizijoje, ir dirbau nuo antro ar trečio kurso. Eterio veidu tapau 2002 metais, kai pradėjau vesti „Maximanijos“ laidą. Man patinka pastovumas. Tik reikia nepamiršti nuolat tobulėti, mokytis. Nes pirmiausia turi išlikti aktualus sau, tada būsi įdomus, reikalingas ir kitiems.

Pavydas nieko gero neduoda. Todėl manęs visai nebaugina per šį laiką užaugusi nauja kulinarų banga.

Galiu pasakyti, kad pati remiuosi penkiomis filosofijomis:

Atvirumas yra