„Beissoul & Einius” kelionė į Kijevą: pasienietis plėšė dokumentus, oro uosto direktorė atbėgo autografo

Elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius” koncerto Kijeve akimirkos
Elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius” koncerto Kijeve akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-24 15:40
AA

Elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius” kelionės nebūna sklandžios – jos kupinos įtampos ir džiaugsmingų netikėtų momentų.

Balandžio 21 d. lietuviškasis duetas koncertavo Ukrainos sostinėje Kijeve.

Pasienio postų pareigūnams įtarimą kėlė „Beissoul & Einius” gabenamos dekoracijos. Gerbėjai jau žino, kad Artūras Žabas Beissoul ir Einius Jarutis rengia sielos puotą ne tik ausiai, bet ir akims. Be abejo, kad jiedu vežasi krūvą savo bei dizainerių Dianos Paukštytės ir Aušros Haglund kurtų kostiumų bei scenos dekoracijų. Keliavo ir iš stiklo pagaminti kostiumai, kurie buvo filmuojami vaizdo klipe „Lion”.

Pasieniečiai galvojo, kad milžiniško dydžio konteineriuose su stikliniais „ateiviais“ viduje patalpinta ir kontrabanda. Vienas pareigūnas taip susinervino negalėdamas patikėti menininkų aiškinimu, kad suplėšė dokumentus, kuriuose užfiksuota, kas ir kur gabenama.

Elektroninės muzikos duetą „Beissoul & Einius” Kijevo oro uoste pasitiko jo direktorė - aistringa lietuviškojo dueto gerbėja / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau tai atpirko netikėtumas: Kijevo oro uoste „Beissoul & Einius” pasitiko pati oro uosto direktorė, kuri prisipažino esanti aistringa lietuviškojo dueto gerbėja.

Ukrainos sostinėje koncertas surengtas „Sentrum Hall“ koncertų aikštelėje - ji buvo pilnutėlė.

„Ukrainos publika mus visada pasitinka ugningai ir energingai nuo pirmųjų koncerto akordų. Ir taip – visą pasirodymą. O paskui dar visą mėnesį gauname padėkos žinučių“, - įspūdžiais dalijosi Artūras Žabas Beissoul.

Šį kartą jis padarė tai, kam nesiryžo jau porą metų. Paskutinio koncerto kūrinio „Red Baron“ Beissoul sceną iškeitė į galimybę pabūti kartu su žiūrovais salėje ir kartu pasiausti.

„Tai fantastinė galimybė pajusti milžinišką energijos antplūdį karščiausią koncerto akimirką! Visiems mums tai būna nepamirštamas momentas, kurio metu linksminasi visi, - džiaugėsi Artūras Žabas Beissoul. - Labai vertiname tokį karštą palaikymą Ukrainoje ir žodžiais nenusakomą ryšį“.

Nors ir kliūdama pasienio postuose, „Beissoul & Einius” scenografija bei keletas „Sharp Sabotage“kolekcijos kostiumų pasiekė gerbėjus Kijeve. Jie grožėjosi tuo, kas patraukė akį Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos bei Didžiosios Britanijos muzikos ir meno gerbėjus.

Lietuvių muzikų kurti kostiumai atsidūrė Deuxhomm.es bei Fgukmagazine.com leidiniuose. Tai gyvenimo būdo, mados, muzikos, kultūros bei meno leidiniai, pristatę „Beissoul & Einius” duetą kaip neįtikėtiną pirmą Baltijos šalių kūrėją, gebantį savo kūryboje apjungti keletą sričių – muziką, stilių, madą.

Kijevas sekė po sėkmingų „Beissoul & Einius“ koncertų Lietuvoje, į kuriuos bilietai buvo išparduoti vos paskelbus datas. Koncertai skirti pristatyti trečiąjį dueto albumą #asecretcontract.

Lietuviškasis duetas jau ruošiasi vasaros festivaliams, kurie vyks Estijoje, Baltarusijoje bei įvairiuose Ukrainos regionuose - net ir Karpatų kalnuose.

Gegužės mėnesį „Beissoul & Einius” vyksta į Berlyno Vaizdo muzikos apdovanojimų cermoniją – jų vaizdo klipas „Lion“ yra nominuotas net keliose kategorijose.