Bemiegę naktį išgyvenusi V.Siegel prašo pagalbos: „Norisi verkti, koks beširdis mano buvęs vyras“

Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel / Stopkadrai
Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel / Stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-11-09 09:27
AA

Verslininkų Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičių skyrybų drama vis dar nesibaigia. Pasidalijusi žinia, kad tėvas negrąžino sūnaus namo laiku pagal teismo nustatytą tvarką, nuomonės formuotoja sulaukė daug palaikymo ir kreipėsi į policiją, tačiau vaiko atgauti nepavyko. Tuomet ji išplatino pagalbos prašymą.

TAIP PAT SKAITYKITE: V.Siegel dėl L.Suodaičio poelgio kreipėsi į policiją: „Jaučiuosi lyg iš manęs pagrobė vaiką“

„Deja, vaiko pasiimti nepavyko… Norisi rėkti, verkti iš skausmo ir iš to, koks beširdis mano buvęs vyras. Kaip šlykščiai elgiasi ir kaip nori, kad jo paties vaiko motina būtų nelaiminga. Juk vaikas viską jaučia, kai mamai bloga. Normalus ir protingas vyras nenorėtų savo paties vaiko motinai blogo vien vardan vaiko. Nes vaikas ypač toks mažiukas, kuriam vos metukai, yra labai stipriai surištas su mama“, – socialiniame tinkle „Instagram“ pasakojo žinoma nuomonės formuotoja.

Viktorijos Siegel pasakojimas / Stop kadras

Kaip teigia pati V.Siegel, nuo sukelto streso ji visą naktį beveik nemiegojo.

„Nuėjau miegoti ketvirtą, atsikėliau šeštą be žadintuvo, nes tiesiog akys stačios. Negaliu užmigti, minčių milijonas galvoje“, – liūdnai kalbėjo žinoma nuomonės formuotoja.

Elektroninės parduotuvės įkūrėja taip pat atskleidė, kad toks netikėtas brolio dingimas didelę traumą sukėlė ir jos dukrai Nicolei.

„Nicolei labai didelė trauma, tai jau ne pirmi tokie dalykai su broliu… Reikėjo nemažai su Nicole padirbėti, kad išvis ji į mokyklą išvažiuotų, nes nuo vakar vakaro klausinėjo: „Kur brolis? Kodėl brolio neatvežė?“ ir panašiai. Juk vaikas žino, kad tėtis pasiima visada pirmą valandą dienos ir gražina septintą valandą vakaro, nes tokia yra teismo nutartis“, – apie išgyvenimus atvirai kalbėjo Viktorija.

Visgi moteris tikina, kad po daug pokalbių su dukra pavyko susitarti, kad ji išvyktų į mokyklą.

„Po daug kalbų vos vos išprašiau ją nuvažiuoti į mokykla, nes ir taip praleido dvi dienas dėl kelionės, tai nenoriu kad praleistų daugiau ir šiaip nenoriu, kad ji būtų namuose ir matytų viską, kas vyksta. Ji labai tikisi, kad grįš iš mokyklos ir brolis bus namuose, nes žino, kad yra ketvirtadienis ir tada broliukas visada buna namie ir tėtis jo nepasiima“, – liūdnai pasakojo nuomonės formuotoja.

V.Siegel neslepia – dabar jai baisu, kad L.Suodaitis yra ir Nicolės krikšto tėtis.

„Man baisu, kad Laurynas yra jos krikšto tėvas ir jam visiškai nerūpi, kad šitoje situacijoje jis traumuoja ne tik vieną, bet ir antrą vaiką“, – teigė verslininkė.

Elektroninės parduotuvės įkūrėja atvira – ji su L.Suodaičiu norėtų sutarti draugiškai dėl sūnaus, tačiau tam labai svarbus žmogiškasis faktorius ir kompromisas, kurio kol kas nepavyksta rasti. Kaip teigia V.Siegel, ji pasiruošusi leisti tėvui bendrauti su sūnumi, tačiau iš anksto suderinant sąlygas.

„Taip viską iš anksto susidėliočiau, susitarčiau su Nicolyte, ją perspėčiau, kad broliukas bus pas tėvelį ir tas viskas normalu, mes pakalbėtume, bet ne taip, kaip ji mato, kad mama visa strese, nes tiesiog vaiką nusprendė negražinti iš oro“, – piktinosi žinoma moteris.

Verslininkė sako labai norinti padėkoti pareigūnams, kurie operatyviai sureagavo į iškvietimą.

„Vakar pas jį apsilankė vaikų teisių specialistai, pareigūnai, dar prie manęs bandė kalbėti, kodėl jis nevykdo teismo nutarties, kodėl negražino vaiko, bet Laurynas savo dainelę dainuoja“, – teigė V.Siegel.

Ji pridūrė: „Mano mažasis negrįžo vakar pas mane, o liko pas mano buvusį. Tai, kad mažylis paimtas, negražintas vakar fiksavo visi, ir pareigūnai, ir vaikų teisių specialistai. Bet pasirodo, kad nei pareigūnai, nei vaikų teisės nieko negali padaryti tik užfiksuoti faktą, kad vaikas paimtas, laikomas prieš valią, pažeidžiant teismo nutartį, bandyta buvo net prie manęs skambinti jam, įkalbėti gražiuoju gražinti, išsiaiškinti dėl ko ne. Bet deja jis nesukalbamas.“

Viktorijos Siegel pasakojimas / Stop kadras

Moteris atvirai prašo ir savo sekėjų bei visuomenės pagalbos.

„Jaučiuosi labai bejėgė iš kurios tėtis pagrobė, paėmė be jokio susitarimo vaiką, paėmė ir nusprendė jo negražinti trylika dienų, aš labai jūsų prašau pagalbos jei matysit mieste... aš labai noriu susigrąžinti mažiuką, jei matysit vaiką mieste su tėvu, fiksuokit ir siųskit man“, – prašė žinoma moteris.

Žmonės.lt primena, kad konfliktas įvyko dėl laiku negražinto namo vaiko. Trečiadienio vakarą Viktorija Siegel su ašaromis kreipėsi į savo sekėjus – moteris teigė, kad Laurynas Suodaitis jai negrąžina sūnaus sutartu laiku.

Moteris patyrė šoką, kai vyro advokatė likus pusvalandžiui iki numatyto vaiko sugrąžinimo meto įspėjo, kad L.Suodaitis berniuką pasiima atostogoms. Advokatė pranešė, kad Laurynas panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas, tad atostogaus nuo lapkričio 8-osios iki lapkričio 20 dienos.