V.Siegel dėl L.Suodaičio poelgio kreipėsi į policiją: „Jaučiuosi lyg iš manęs pagrobė vaiką“

Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / „Instagram“ nuotr.
Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-08 21:34
AA

Verslininkų Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio skyrybų drama vis dar tęsiasi. Nuomonės formuotoja su ašaromis prabilo, kad jos vis dar esamas sutuoktinis negrąžina jai sūnaus sutartu laiku. Maža to, iš anksto neįspėjęs vyras berniuką nutarė pasilikti kone dviejų savaičių trukmės atostogoms. Dėl tokio vyro elgesio V.Siegel kreipėsi į policiją. „Jaučiuosi lyg iš manęs pagrobė vaiką“, – sakė ji.

Trečiadienio vakarą Viktorija Siegel su ašaromis kreipėsi į savo sekėjus – moteris teigė, kad Laurynas Suodaitis jai negrąžina vaiko sutartu laiku. Moteris patyrė šoką, kai vyro advokatė likus pusvalandžiui iki numatyto vaiko sugrąžinimo meto, įspėjo, kad L.Suodaitis berniuką pasiima atostogoms. Advokatė pranešė, kad L.Suodaitis panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas, tad atostogaus nuo lapkričio 8-osios iki lapkričio 20 dienos.

„Kartais pagalvoju, iš kur pas mane tiek jėgų ir stiprybės, bet šiam momentui jau atrodo viskas, tikrai nebegaliu. Jau nekalbu apie tuos užkulisius, tuos procesus, bet šiai dienai noriu net paprašyti pagalbos, nežinau. Tiesiog jaučiuosi taip, lyg iš manęs pagrobtų vaiką, bet taip ir yra.

Pas mus yra nutartis dėl kasmetinių vasaros atostogų, kurios planuojamos iš anksto ir jos yra vasaros. O mano vis dar esamo vyro advokatė 18.30 val., kai jis turėjo vaiką gražinti 19 val., parašė, kad aš vaiko nematysiu 12-13 dienų. Vyras sugalvojo padaryti atostogas tiesiog iš oro“, – kalbėjo ji.

Viktorija Siegel / „Instagram“ nuotr.

V.Siegel pasidalijo ir teismo nutartimi. Joje rašoma, kad vaiką kasmetinėms vasaros atostogoms galima pasiimti 14 dienų, tačiau vienu metu atostogų trukmė negali viršyti septynių dienų. Tikslų atostogų laiką ir vietą ieškovas turi iš anksto suderinti su atsakove. Apie planuojamą atostogų laiką ieškovas turėtų informuoti iš anksto, tačiau ne vėliau kaip likus 30 dienų iki planuojamų atostogų.

„Matote, nutartyje aiškiai nurodyta, kad vienos atostogos negali viršyti septynių dienų, dabar iš manęs vaiką pasiima dvylikai dienų. Aiškiai nutartyje matosi, kad vasaros kasmetinių atostogų, dabar lyg ir ne vasara. Man tiek rankos nusvyra... Ką man daryti, vaiką atiminėti iš rankų, ar man su policija važiuoti? Tai yra išties labai žiauru“, – teigė Viktorija.

„Viskas pas jį yra specialiai, ne tai, kad su vaiku pabūti. Lapkričio 17-ąją mano gimtadienis, aš net gimtadienį švenčiu ne 17, o 18 dieną, nes 17 d. aš noriu pabūti su vaikais, su mama, su šeima. Specialiai, kad aš per gimtadienį neturėčiau vaiko. Tiesiog man labai sunku net žodžius surinkti. Baisi situacija. Ant tiek baisus mano vis dar esamas vyras“, – emocijų neslėpė ji.

Viktorija Siegel / Stop kadras

V.Siegel pridūrė, kad jau kurį laiką bando su L.Suodaičiu susitarti draugiškai, be pykčių, tačiau nepavyksta. Neseniai Dubajuje su vaikais viešėjusi Viktorija vis dar esamam sutuoktiniui, negalėjusiam tuo metu pamatyti sūnaus, siūlė kompensaciją – pasiimti mažylį papildomai sutartu laiku.

„Dėl tų mano kelionių ir išvykų, žinokite, yra nutartyje nurodyta, kad penkias dienas iki išvykimo turime pranešti, mes visada pranešame, rašoma, kad turime kompensuoti dienas... Atsimenate, buvau Graikijoje su vaikais, pasiūliau kompensuoti, jis nepasinaudojo. Yra visi laiškai. Raginau pasiimti kompensaciją... Kiek buvo rašyta, kiek buvo laiškų tarpusavyje, siūliau ir savaitei pasiimti, na, kažkaip norėjau draugiškai eiti link to bendravimo. Bet kas čia nenori draugiškai – aš ar jis, imdamas ir pagrobdamas vaiką? Plius, kur jis mato kasmetines atostogas, gi aiškiai parašyta, kad vasaros atostogas, o dabar ruduo. Reikia iš anksto suderinti, o ne likus pusvalandžiui“, – pabrėžė ji.

Viktorija Siegel / Stop kadras

„Būčiau aš jam tą kompensaciją suteikusi, keturias dienas praleido dėl mano išvykos į Dubajų... Dar vakar mano advokatė klausė, ar naudosis kompensacija, būčiau ir rytoj davusi, ir savaitgalį. Būtume susitarę, bet tiesiog be jokio perspėjimo, be jokio susitarimo pasiėmė. Jūs manote, kad vaikui nebus traumos? Trylikai dienų atplėšti nuo sesės, nuo mamos. Aš tiesiog neturiu žodžių, kaip žmogus gali taip beširdiškai elgtis“, – su ašaromis akyse pridūrė V.Siegel.

Viktorija neslėpė dėl tokio L.Suodaičio elgesio bijanti jam palikti sūnų. „Man kartais baisu jam duoti vaiką, nes aš nežinau, ką jis dar gali sugalvoti, išsiveš į užsienį, metams pabėgs, aš nežinau, ką jis gali, nes tai nėra stabilaus žmogaus elgesys. Dieve, dėl atostogų – imame ir pasidėliojame, aš pati siūliau lapkritį kažkurią savaitę pasiimti su nakvynėm. Aš einu į kalbas, aš noriu taikiai dėl vaiko bendrauti... Bet kai likus trisdešimčiai minučių iki vaiko grąžinimo parašoma, kad vaikas negrįš 13 dienų, wow“, – kalbėjo V.Siegel.

Tiesa, čia Viktorija pridūrė, kad dar visai neseniai L.Suodaitis kreipėsi į teismą prašydamas pakeisti nutartį dėl laikinųjų apsaugos priemonių. Teismas vyro prašymo netenkino.

„Jis prašė pakeisti laikinąją tvarką, bet net teismas neleido jam pakeisti vasaros atostogų į kasmetines. Net teismas nepakeitė, bet jis net nežiūrėdamas paiėmė ir drastiškai trylikai dienų nusprendė dėti skersą ir pagrobti vaiką. Dabar aš taip traktuoju šį dalyką“, – rėžė V.Siegel.

Kreipėsi į policijos pareigūnus

Vėlyvą trečiadienio vakarą V.Siegel dėl negrąžinto sūnaus kreipėsi į policijos pareigūnus. Apie tai moteris taip pat pranešė instagrame. Moteris teigė, kad L.Suodaitis griežtai atsisako grąžinti sūnų motinai.

„Labiausiai ko dabar norėčiau visą širdimi, tai, kad man gražintų mažylį pagal teismo nustatytą tvarką. Tikėjausi, jog vaikas bus atvežtas mamai šiandien 19:00, kaip ir nustatė teismas... Kaip gera dabar būtų abu vaikučius apkabinti ir užmigti ir pamiršti šį vakarą kaip baisų sapną. Bet deja, sėdžiu pareigūnų automobilyje ir bandau kovoti su vis dar esamu (nors jau drąsiai galiu teigti) buvusiu vyru, nes liežuvis sunkiai apsiverčia jį vadinti savo vyru. Jūs net neįsivaizduojate, ką aš turiu išgyventi, per ką praeiti ir kaip bandyti nepalūžti, dirbti, šypsotis, gyventi toliau gyvenimą. Tiesiog noriu kiekvienai moteriai nuoširdžiai palinkėti niekada gyvenime neatsidurti TEN, kur atsidūriau aš“, – rašė ji.

Vis dėlto po bemiegės nakties vaiko atgauti Viktorijai nepavyko. Vėliau moteris papasakojo apie pareigūnų vizitą pas Lauryną Suodaitį ir išplatino pagalbos prašymą – skaitykite čia.