„ba.“ lyderis Benas pakeitė šukuoseną: mėlyni plaukai – ne šiaip, rokeris siunčia žinutę

„Lietuvos balsas“  finalas „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
„Lietuvos balsas“ finalas „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-30 21:43
AA

Grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius nustebino pokyčiais – nusidažė savo baltus plaukus mėlynai. Šis rokerio sprendimas siunčia žinutę. Kokią – pats atskleidė portalui Žmonės.lt.

Mėlynai plaukus nusidažęs grupės „ba.“ lyderis ir 10-ojo „Lietuvos balso“ sezono mokytojas Benas Aleksandravičius nustebino savo gerbėjus. Tiesa, šukuoseną jis pakeitė vedamas svarbaus tikslo.

„Šis pokytis yra laikinas, bet mes supratome, kad Beata Beatričė yra iš grupės „Mėlyna Mėlyna“, tai galime sakyti, kad viskas dėl jos. Tarsi reklama, kad visi balsuotų už ją“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Benas.

„Lietuvos balsas“ finalas „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Atlikėjas atskleidė, kokie jo įspūdžiai po šio projekto sezono:

„Esu dėkingas už šią patirtį, sezonas pasirodė ilgas, reikalavo daug pasiruošimo, nemažai darbo su dalyviais, bet, manau, kad labai stiprus.

Kryžminėse kovose galėjo būti finalas, turėjome daug gerų balsų. Faktas, ne visi yra patenkinti tuo, ką šiandien turime, bet čia yra stipriausias finalas ever. Visi dalyviai labai skirtingi šiemet.“

„Lietuvos balsas“ finalas „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Benas tikisi, kad nugalės jo dalyvis, nors neslepia palaikymo ir kitiems. Jis įvardijo, kuo ypatingas kiekvienas komandos narys.

„Visi faini ir pas kitus mokytojus, bet saviškiais žiauriai didžiuojuosi. Kasparu dėl to, kad atstovauja roką, norėčiau, kad laimėtų Beata Beatričė, nes sunkus jai buvo sezonas ir norėčiau, kad įrodytų, jog ji to verta ir ji yra absoliutus šio sezono favoritas“, – šypsojosi atlikėjas, kalbėdamas su portalu Žmonės.lt.

Paklaustas, ar ateityje sutiktų vėl būti „Lietuvos balso“ mokytoju, B.Aleksandravičius prisiminė ankstesnę patirtį projekte „Lietuvos balsas. Kartos“ ir kas tada nepatiko.

„Į pagrindinį balsą norėčiau, nes patinka dirbti su vyresniais, bendraamžiais. Kartos buvo visiškai kitokia patirtis nei dabar. Ten šiek tiek sunkiau bendrauti, nes tokia maišalynė, šeimos ir panašiai“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo „ba.“ grupės lyderis.

„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas (134 nuotr.)
+128
10-ojo „Lietuvos balso“ finalas „Žalgirio“ arenoje (291 nuotr.)
+285
„Lietuvos balso“ finalo spaudos konferencija (16 nuotr.)
+10