Beno Afflecko ir Siennos Miller meilės scenos filme „Nakties įstatymai“ baigėsi ašaromis

Sienna Miller ir Benas Affleckas trileryje „Nakties įstatymai“ / Kadras iš filmo
Sienna Miller ir Benas Affleckas trileryje „Nakties įstatymai“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-12 12:42
AA

Po filmo „Operacija Argo“ sėkmės, kuomet juosta pelnė net tris „Oskarus“, Benas Affleckas grįžta su dar vienu filmu – „Nakties įstatymai“, į kurį filmuotis prisikvietė ryškiausias Holivudo žvaigždes.

Kriminaliniame trileryje sutiko vaidinti Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Scottas Eastwoodas, o pagrindinį vaidmenį atlieka pats filmo režisierius bei prodiuseris Benas Affleckas.

Sienna Miller viename interviu atskleidė filmo užkulisius: kaip buvo filmuojamos sekso scenos, pasibaigusios ašaromis.

„Tai buvo kažkas neįtikėtino. Mes su Benu – lyg brolis ir sesuo, o prieš kameras teko mylėtis. Po antklode mes tiek juokėmės, kad scenos baigėsi ašaromis. Skamba keistai, bet tai tiesa. Meilės scenose nesu profesionalė, o Benas – būtent toks. Jos truko 9 valandas, nors scenarijuje buvo parašyta, kad mylėjomės visur – mašinoje, bare ir panašiai. Tačiau vis tiek tai buvo panašu į maratoną“, – pasakojo Sienna Miller.

„Aktoriaus darbas išties sunkus. Juk reikia gulėti su gražiomis moterimis“, – juokiasi Benas Affleckas.

Sienna Miller trileryje „Nakties įstatymai“ / Kadras iš filmo

Filmas „Nakties įstatymai“ pasakos Bostono policijos kapitono sūnaus Džo (kurį vaidina pats Benas Affleckas) istoriją, kuris nusprendžia, kad gyventi dorai – ne jo būdui ir išvyksta į Floridą, kur pasineria į nelegalaus alkoholio rinką.

Pradėjęs nuo paprasto smulkaus perpardavinėtojo, protingas, drąsus ir pakankamai žiaurus vaikinas netrukus ima kilti nusikaltėlių hierarchijos laipteliais, kol galų gale tampa vienu nuožmiausių Floridos gangsterių. Žinoma, toks gyvenimo būdas turi savo kainą. Pasaulyje, kuriame silpnumo akimirka gali kainuoti gyvybę, o pavojai laukia už kiekvieno kampo, Džo netrukus supranta, kad negali pasitikėti net artimiausiais draugais.

Filmas „Nakties įstatymai“ didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau sausio 20 dieną. Štai jo anonsas:

Kriminalinis trileris „Nakties įstatymai“ (12 nuotr.)
+6
Sienna Miller trileryje „Nakties įstatymai“ / Kadras iš filmo