Bradas Pittas sužibo Berlyne ant raudonojo kilimo: dėmesį kaustė sijonas ir slaptos tatuiruotės

Bradas Pittas / Scanpix nuotr.
Bradas Pittas / Scanpix nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-20 17:51
AA

Liepos 19-ąją į Berlyne vykstantĮ filmo „Kulkų ekspresas“ premjerą aktorius Bradas Pittas atvyko išskirtinai pasipuošęs. Ant raudonojo kilimo Holivudo žvaigždė žengė vilkintis plazdantį sijoną, kuris atidengė blauzdas. Ne pilnai kojas dengiantis sijonas gerbėjams leido išvysti retai matomas garsenybės tatuiruotes.

58 metų B.Pittas filmo premjeroje dėvėjo rudą sijoną, prie jo priderintą švarką ir violetinius lininius marškinius su sagutėmis. Prie šio įvaizdžio vyras priderino kovinius batus, rašo pagesix.com.

Laisvai plazdantis žvaigždės sijonas atidengė aktoriaus kojas, ant kurių – retai matomos tatuiruotės. Tarp jų – žmogaus kaukolė ir piešinys, primenantis raganosio veidą.

Bradas Pittas / Scanpix nuotr.

Kaip nurodo „Page Six“, tarp B.Pitto tatuiruočių gausos buvo matyti ir ant rankų ištatuiruota prancūziška frazė „absurdities de l' existence“ (liet. „gyvenimas yra absurdiškas“), jo vaikų inicialai, Ötzi ledo žmogaus kontūras ir Rumi citata (liet. „Egzistuoja laukas, esantis anapus visų gėrio ir blogio sąvokų, ten susitiksime“).

Bradas Pittas / Scanpix nuotr.

Aktorius taip pat turi nemažai nuotraukų ant kūno, skirtų buvusiai žmonai Angelinai Jolie, įskaitant jų sūnui Maddoxui pagerbti skirtą sanskrito raštą, o ant nugaros – aktorės piešinį. Be to, ant apatinės pilvo dalies vyras įamžinęs ir buvusios sutuoktinės gimimo datą Kambodžos khmerų kalba.

Nors ir B.Pittas, ir A.Jolie ne kartą yra pasidarę bendrų tatuiruočių, aktorių pora anksčiau yra sakiusi, kad nenorėtų, jog vaikai sektų jų pėdomis.

„Jie jau klausinėja manęs apie tatuiruotes“, – 2014 m. viename interviu sakė A.Jolie, atskleidusi, kad judviejų sūnus Maddoxas jau prašė tatuiruotės, o dukra Zahara tuo metu aktyviai jomis domėjosi.

„Kaip man pasakyti „ne“ Kažkodėl vyrai tampa šiek tiek jautresni, kai dukra pasidaro tatuiruotę", – sakė A.Jolie.

Veiksmo komedijoje-trileryje „Kulkų ekspresas“ B.Pittas vaidina samdomą žudiką. Filme vaidmenis taip pat sukūrė aktoriai Sandra Bullock, Joey King, Zazie Beetz ir Bad Bunny.