Besilaukianti Dalia Belickaitė su vyru Edvinu pajūryje įsigijo namą: apsisprendė per 15 minučių

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus įsigijo būstą pajūryje / Asmeninio albumo nuotr.
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus įsigijo būstą pajūryje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-07 14:29
AA

Televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė su vyru Edvinu Šeškumi netrukus minės popierines vestuves. Akivaizdu, kad pirmieji metai jiems – turiningi: jiedu įsigijo ir beveik įsirengė būstą Vilniuje, neseniai pranešė laukiantys šeimos pagausėjimo, o dabar žengė dar vieną žingsnį – nusipirko namą pajūryje. Portalui Žmonės.lt Dalia sako, kad savo vasaros namuose tikisi atostogauti jau šį sezoną, tačiau ten pabėgti ilgesniam laikui kol kas neplanuoja.

Prieš porą savaičių apie pirmagimio laukimą pranešę Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus šeimyninio gyvenimo džiaugsmais dalijasi ir toliau. Naujausias jų – vasaros namas Monciškėse.

Portalui Žmonės.lt Dalia pasakoja, kad pajūrio namą su vyru ji nusipirko jau vasarį, tačiau tada buvo pastatyti tik namo pamatai, tad savo akimis jie nieko nematė ir pasikliovė tik projekto vizualizacija. Tiesa, apžiūrėti būsimo pastatų komplekso jie važiavo ne vedami asmeninių interesų – Dalia tą vietą turėjo pareklamuoti.

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus šalia savo namo Pajūryje / Giedrė Gedeikytė nuotr.

„Projektas labai suviliojo ir namą įsigijome patys. Tiesiog pajautėm su vyru, kad tai – mūsų vieta ir reikia jį nusipirkti. Sužavėjo viskas – lokacija, vaizdas, jausmas“, – Žmonės.lt entuziastingai tvirtina Dalia.

Vasaros rezidencijos vietą ji vadina tobula, nes pačioje Palangoje namo moteris nenorėjo – šiltuoju sezonu jai norisi pabėgti tolėliau nuo šurmulio ir pasimėgauti ramybe.

„Dabar mūsų namo langai atsiveria į mišką. Yra kosmiškai gražu, visur ramybė, bus galima ateiti, išgerti kavos ir niekas netrukdys, – džiaugiasi ji ir privalumus vardija toliau. – Prie jūros smagu nueiti, pagulėti, bet aš esu labiau esu baseino mėgėja, o pas mus kvartale bus ir baseinas, ir pirčių kompleksas, ir grilio zona.“

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Vos 400 m nuo jūros esančio namo Dalia ir Edvinas patys neįsirenginėja – visa apdaila pagal sutuoktinių norus bus atlikta už juos.

„Planas buvo įrengti namus iki vasaros, tad labai tikimės, kad jau rugpjūtį ar rugsėjį galėsime važiuoti atostogauti. Kadangi savo remontų Vilniuje dar nebaigėm, juokiamės, kad čia įsikraustysime net greičiau nei ten“, – kikena D.Belickaitė.

Dalia priduria, kad faktas, jog viskas bus atlikta už juos, šiam projektui suteikė papildomo patrauklumo.

„Aš po Vilniaus sakiau, kad dar dešimt metų jokio būsto neįsirenginėsiu. Be to, būtų labai sudėtinga pajūryje rasti meistrus ir prižiūrėti jų darbą“, – Žmonės.lt sako D.Belickaitė, pabrėždama, kad statybos reikalauja ne ką mažiau energijos ir kantrybės nei finansinių investicijų.

Paklausta, ar su vyru neketina kada nors palikti sostinės šurmulio ir persikraustyti į ramesnį pajūrį, Dalia tikina esanti ištikima Vilniaus gyventoja ir kol kas daugiau perspektyvų sau bei į pasaulį atkeliaujančiam kūdikiui matanti čia.

„Mano vyras visada nori ramybės ir persikraustyti į mažesnį miestelį, tačiau aš, kol augs vaikai, noriu jiems suteikti maksimalias galimybes. Trumpam pabėgti visada galime“, – šypsosi ji.

Šia žinia Dalia pasidalino ir savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Dar vienas ilgai svajotas noras išsipildė! Nuo šių metų oficialiai turim savo atostogų namus pajūryje.

Pamenu, su Edvinu visada šnekėdavom, jog nusipirkus savo būstą, taip norėtųsi jaukios vietelės prie jūros, tai tobulai atradom ir tiesiogine to žodžio prasme išjautėm vietą, nes priemėm sprendiną per 15min atvažiavus ir pamačius tik pamatus“, – džiaugėsi ji.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės (45 nuotr.)
+39