Besilaukianti Jazzu sužibo Palangoje: pakeliui – koncertai Trakuose ir Kaune

Jazzu koncertas Palangoje / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Jazzu koncertas Palangoje / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-30 13:55
AA

Neseniai dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu pasidalino su savo gerbėjais džiugia žinia apie nėštumą ir sulaukė tūkstančių linkėjimų bei sveikinimų. Šį savaitgalį pilnutėlėje Palangos koncertų salėje atlikėja surengė pirmąjį iš trijų savo pačių didžiausių šios vasaros koncertų. Jame ji ne tik atliko savo žinomiausias dainas ir neseniai pristatytas premjeras, bet ir pasidalino su gerbėjais jausmais bei emocijomis, kurias išgyvena šiuo ypatingu laikotarpiu.

„Esu labai laiminga ir man norisi ta laime dalintis. Noriu palinkėti visiems čia susirinkusiems būti savimi ir nevengti emocijų“, –gausiai susirinkusiai publikai sakė Jazzu.

Jazzu koncerto metu buvo itin atvira. Atlikėja dalinosi mintimis apie dainas (viena iš jų „Garsiai ploju sau“), jausmus, išgyventas emocijas, kurios iš tamsesnių virsta į šviesą ir naujus atradimus.

Jazzu koncertas Palangoje / Joanos Suslavičiūtės nuotr.

„Ši daina man labai padėjo ir padeda iki šiol. Ji nėra egoistiška nors ir vadinasi „Garsiai ploju sau“. Ji apie stiprybę, laiku užbaigti tam tikrą etapą, laiku išeiti, palikti kas sena ir duoti erdvės tam, kas nauja ir reikalinga. Aš mėgau prisirišti prie žmonių, vietų, tačiau gyvenimas išmokė mane, kad labai svarbu mokėti atsisveikinti laiku. Ši daina būtent apie tai – šviesų ir gražų atsisveikinimą“, – savo mintimis dalinosi atlikėja.

Koncerto metu Jazzu atliko didžiausius savo superhitus kaip „Vasara“, o dainą „Mėnulio šviesoje“ dainavo visa Palangos koncertų salė.

Jazzu koncertas Palangoje / Joanos Suslavičiūtės nuotr.

Kiti du didžiausi šios vasaros Jazzu koncertai vyks po atviru dangumi ypatingose erdvėse – rugpjūčio 16 d. Kauno VDU Botanikos sode ir 25 d. Trakų pilies kieme. Koncertas Trakuose taps priešpaskutiniu atlikėjos pasirodymu šią vasarą, po kurio visą savo meilę, laiką ir rūpestį ji planuoja skirti rudenį gimsiančiam kūdikiui.

Fotogalerija:

Jazzu koncertas Palangoje (8 nuotr.)
+2