Justė Arlauskaitė-Jazzu taps mama: su Donatu Ivanausku laukiasi pirmagimio

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-08 08:02
AA

Lietuvos atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir jos mylimasis verslininkas, vandenlenčių parko „Wake Way“ vienas iš savininkų Donatas Ivanauskas netrukus taps tėvais. Pora laukiasi pirmagimio.

Džiugią žinią ankstų penktadienio rytą Jazzu paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Dovana is kosmoso. Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinamės džiugia žinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir įmanoma toliau slėpti. Labai prašome ramybės ir supratimo, priimame tik geriausius linkėjimus ir šviesiausias energijas“, – rašė J.Arlauskaitė.

„Lauksiu koncertuose, nes ilgai po to jų nebus. Mūsų vaike, auk sveikas ir stiprus, greit pasimatysim“, – pridūrė ji ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose matosi nėščiosios pilvukas.

Interviu žurnalui „L'Officiel Lithuania“ atlikėja atskleidė ir vaiko lytį – patvirtino, kad lapkričio pabaigoje susilauks berniuko. Būtent jam skyrė neseniai pasirodžiusią savo dainą „Mėnulio šviesoje“.

Minėtam leidiniui Justė taip pat pasakojo, kad nėštumas nebuvo planuotas, tačiau ji ir Donatas šią žinią priėmė su džiaugsmu.

Gegužę iš ilgų kūrybinių atostogų Filipinuose grįžusi Jazzu pažėrė daug staigmenų – muzikinių naujienų, stipriai pasikeitusį įvaizdį ir žinią apie laukiantį šeimos pagausėjimą. Apie tai, kad laukiasi pirmagimio, Justė Arlauskaitė-Jazzu pranešė socialiniuose tinkluose.

Užuominą apie šią naujieną Jazzu pametėjo jau anksčiau. Savo instagramo sekėjams pasakodama apie būsimą albumą, ji užsiminė, kad netrukus pasidalins savo gyvenimo pokyčiais.

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / Teodoro Biliūno nuotr.

„Tuoj galėsiu papasakoti, kas mano gyvenime vyksta“, – intrigavo ji.

Kiek ankščiau atlikėja yra pasisakiusi motinystės tema ir teigė, kad būtent Donatą įsivaizduoja kaip savo vaikų tėvą.

„Kai aš sutikau Donatą, pirmą kartą gyvenime labai aiškiai supratau, kad su juo galėčiau turėti ir norėčiau vaikų. Gal todėl man tie dalykai dabar atrodo paprastesni. Tai jokiais būdais nereiškia, kad mažiau įpareigojantys. Bet aš jaučiuosi ne viena, jaučiuosi mylima, ir nėštumas būtų natūralus vyksmas. Jeigu tai įvyktų, aš ir apsidžiaugčiau ir gal šiek tiek pradėčiau galvoti: o Dieve, kas dabar bus, mano karjera, mano Londonai, mano Švedijos, bet juk tai yra gyvybė, kaip dar galima į tai sureaguoti“, – prisijungusi prie socialinės kampanijos „Leiskime stebuklams vykti“ kalbėjo Justė.

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas (22 nuotr.)
+16

Pirmą kartą atlikėja viešumoje su širdies draugu, verslininku Donatu Ivanausku pasirodė 2016 metų festivalyje „Midsummer Vilnius“. Iš pradžių bandę neišsiduoti, kad yra pora, vėliau Jazzu ir Donatas savo jausmų vienas kitam nebeslėpė.

„Neneigsiu, kad turiu šalia brangų žmogų, su kuriuo man yra gera. Negaliu net apibūdinti, nes kai yra gera, nereikia jokių būdvardžių“, – tuo metu Žmonės.lt komentavo J.Arlauskaitė-Jazzu.