Bradas Pittas prabilo apie skyrybas su Angelina Jolie: „Dabar svarbiausia vaikai“

Bradas Pittas ir Angelina Jolie su sūnumi Paxu ir dukra Shiloh / Vida Press nuotr.
Bradas Pittas ir Angelina Jolie su sūnumi Paxu ir dukra Shiloh / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-20 21:16
AA

Antradienį pasaulį apskriejo žinia, kad Angelinos Jolie iniciatyva pradėtas jos ir Brado Pitto skyrybų procesas. Neilgai trukus pareiškimą apie pasaulį nustebinusias skyrybas išplatino ir pats aktorius, patvirtindamas, kad tai tikrai nėra gandai.

„Man labai liūdna dėl to, bet dabar svarbiausia yra mūsų vaikų gerovė. Aš maloniai prašau žiniasklaidos duoti jiems erdvės, kurios jie nusipelno šiuo sunkiu metu“, – sakoma aktoriaus pareiškime, kurį paskelbė „People“.

Pati Angelina Jolie apie skyrybas kalbėti nėra linkusi.

„Šis sprendimas buvo priimtas dėl šeimos sveikatos. Ji to nekomentuos ir prašo, kad šiuo metu šeimai būtų duotas jai priklausantis privatumas“, – „Reuters“ sakė aktorės advokatas Robertas Offeris.​

Kaip pranešė portalas TMZ, Angelina Jolie prašymą nutraukti jos ir Brado Pitto santuoką teismui pateikė pirmadienį. Teismui pateiktuose dokumentuose pažymima, kad pora išsiskyrė rugsėjo 15-ąją ir dabar prašo oficialiai nutraukti jų santuoką.

Porai artimas šaltinis „People“ sakė, kad „tiek Bradui, tiek Angelinai labai rūpi jų vaikai ir liūdna yra abiem pusėms“.

„Skyrybos yra visiškas šokas, – „People“ sakė šaltinis. – Šiais metais jie tikrai praleido daugiau laiko atskirai, bet vis tiek tai yra šokas. Jie ką tik kartu atšventė antrąsias santuokos metines.“

Angelina Jolie su dukromis Zahara ir Shiloh / Vida Press nuotr.

TMZ žiniomis, pagrindinė skyrybų priežastis – skirtingas sutuoktinių požiūris į vaikų auklėjimą. Angelina Jolie prašo teismo vaikų globą priskirti vien jai, o Bradui Pittui palikti tik teisę į vaikų lankymą. TMZ šaltinių žiniomis, Angelinai Jolie labai svarbu, kad vaikų globa būtų priskirta jai vienai, o ne padalinta po lygiai jai ir Bradui Pittui. Jai esą labai nepatiko metodai, kuriais Bradas auklėjo vaikus.

Anot „People“ šaltinio, „jie visada turėjo nesutarimų dėl drausmių vaikams – turint tiek vaikų, tai dažnai būdavo chaotiška“. Bradas Pittas esą visada buvo griežtesnis ir jis buvo labiau linkęs taikyti tam tikras taisykles. Tačiau tuo pačiu šaltinis pažymi, kad nors Bradas niekada nėra taikęs vaikams fizinių bausmių, tačiau „kartais susinervinęs rėkdavo ant jų“.​ Tuo tarpu Angelinos požiūris į vaikų auklėjimą buvo visiškai kitoks: „Ji visada buvo labiau atsipalaidavusi, kalbant apie vaikus. Ji tikrai niekada ant jų nerėkia.“

Žmonės.lt primena, kad 12 metų kartu praleidusi pora augina šešis vaikus: įvaikintus Maddoxą (15 m.), Paxą (12 m.) ir Zaharą (11 m.) bei biologinius Shiloh (10 m.) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (8 m.).

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25