Britų muzikos žvaigždė Ellie Goulding susilaukė pirmagimio

Ellie Goulding/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų muzikos žvaigždė Ellie Goulding (34) su sutuoktiniu Casparu Joplingu gyvena džiugiomis emocijomis – pora susilaukė pirmosios atžalos.

Apie tai  „Instagram“ paskyroje pranešė britų muzikos žvaigždės sutuoktinis Casparas.

„Mama ir vaikelis. Abu sveiki ir laimingi. Jaučiame begalinę palaimą“, – paviešinęs gėlių puokštės nuotrauką, rašė jis.

Visgi pasidalijęs džiugia žinia, C.Joplingas pridūrė, jog kartu su žmona šią akimirką pageidauja privatumo. 

„Nesiekiau viešumo naudodamasis Ellie populiarumu, tačiau šiuo stebuklingu laikotarpiu mes tikrai būtume labai dėkingi už galimybę pasidžiaugti privatumu“, – rašė laimingas tėtis.

Pora kol kas neatskleidė kūdikio lyties. 

Apie aplankysiančius gandus E.Goulding pranešė 2021-ųjų vasarį. Tąkart dainininkė juokėsi, kad praėjusių metų rugpjūtį besilankydama Londono V&A muziejuje vykusioje parodoje net negalėjo nujausti, jog į renginį atvyko jau ne viena. 

„Tai buvo tas laikas, kai mes su Casparu trumpam išvykome atšvęsti santuokos metinių. Tada ir sužinojome šią naujieną. Tai buvo beprotiška, nes tapo tikra dovana vestuvių metinių proga. Šeimos pagausėjimo neplanavome, o mintis, kad laukiuosi, kad galiu tapti mama, man neatrodė kaip realybė. Sužinojusi, negalėjau patikėti, kad tai tiesa“, – mintimis dalijosi E.Goulding.

Ellie Goulding gyvenimo akimirkos / Organizatorių nuotr.

E.Goulding pridūrė, kad nėštumo laikotarpiu pradėjo aktyviau mąstyti apie savo gyvenimą, tapo kur kas sentimentalesnė. Atlikėja svarstė, kad prie užplūstančių jausmų prisidėjo ir pasaulinė pandemija, atnešusi daug nežinomybės.

„Atrodo, turi sutuoktinį, turi draugų, tačiau nėštumo metu gali jaustis ypatingai vienišas. Prie to neabejotinai prisideda ir pandemija. Be to, pastebėjau, kad kalbėti apie nėštumą, kaip apie iššūkį, yra tabu. Tai ne visada yra etapas, kai skraidai ant sparnų ir tiesiog spindi. Jokiu būdu nesakau, kad kiekviena šio nėštumo sekundė buvo sudėtinga, tačiau ne viskas ėjosi lengvai. Dabar aš su dar didesne pagarba žiūriu į besilaukiančias, vaikų turinčias moteris“, – tuomet pasakojo E.Goulding.

Ellie Goulding/Vida Press nuotr.

Pirmojo vaikelio laukusi E.Goulding prieš keletą mėnesių pasakojo, jog džiaugiasi artėjančiu motinystės periodu, tačiau tuo pačiu nekantrauja ir sugrįžti į sceną.

„Aš džiaugiuosi, kad netrukus tapsiu mama, bet aš noriu ir toliau dirbti. Nekantrauju, kada galėsiu ir vėl vykti į pasaulinius turus, įrašinėti dainas. Derinant su motinyste, tai bus nauja patirtis“, – mintimis dalijosi Ellie.

Ellie Goulding koncerto akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ellie Goulding su Casparu Joplingu iki 2019 metais įvykusių vestuvių draugavo daugiau nei dvejus metus. Tačiau apie savo santykius pora kalbėti vengė. Apie sužadėtuves pora paskelbė 2018 metų rugpjūtį.

Prieš šiuos gandais apipintus santykius Ellie Goulding susitikinėjo su grupės „McBusted“ dainininku Dougie Poynteriu. Santykiai per atstumą buvo viena iš priežasčių, dėl ko pora išsiskyrė. 

Dainininkės Ellie Goulding ir Casparo Joplingo vestuvės (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau