Broliams Lavrinovičiams suėjo 43-eji: apie pokyčius, baigus karjerą, ir svarbų palinkėjimą

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai su šeimos / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai su šeimos / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2022-11-01 20:22
AA

Lapkričio 1-ąją krepšininkams Kšištofui ir Darjušui Lavrinovičiams suėjo 43-eji. Per Visų šventųjų dieną gimę dvyniai neslepia, kad gimtadienio šventei data nėra itin tinkama, tačiau dabar šelionės rūpi mažiausiai – net ir baigę krepšinio karjerą, Kšištofas ir Darjušas turi nemažai atsakomybių. „Visų pirma esame tėvai“, – prabrėžia atžalomis turtingi broliai.

Lapkričio 1-ąją, per Visų šventųjų dieną gimę dvyniai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai neslepia, kad dabar gimtadienius pasitinka ramiai, kartu su šeimomis ir tėvais. Tačiau žvelgdami į jaunystės laikus, jiedu prisimena, kad gimtadienio dieną šventę kasmet tekdavo atidėti.

„Vienintelė problema buvo, kad tą dieną gimtadienio švęsti negalėdavome. Daugelis draugų būdavo išvažiavę, kai kurie tokią dieną neturėdavo nuotaikos, kitiems buvo nepriimtina. Visada su broliu ieškodavom kitos datos, artimiausio savaitgalio“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt prisiminė Darjušas Lavrinovičius.

K. ir D. Lavrinovičiai

Krepšininkas pridūrė, kad visgi dabar svarbiausia ne šventė, o laikas kartu. „Gimtadienius dabar jau švenčiame ramiai, šį taip pat sutiksime tėvų namuose, kartu su savo šeimomis. Visi suvalgysim torčiuką, duosim vienas kitam butuką ir to bus per akis“, – kaip visada nuotaikingai nusiteikęs sakė Darjušas.

Broliai pasakojo, kad iki paauglystės gaudavo bendras dovanas, tačiau jiedu nepamiršdavo pasveikinti ir vienas kito. D.Lavrinovičius juokėsi, kad su broliu niekada nebuvo labai kūrybingi, todėl dažniausiai dovanodavo tai, ko tikrai reikia. „O dabar geriausia dovana – laikas kartu“ , – sakė jis.

Jam pritarė ir brolis Kšištofas Lavrinovičius. „Nesu materialistas. Man visada svarbiausia buvo brolio dėmesys, kad nepamištų pasveikinti ir viskas. O kitaip ir būti negalėjo“, – šypsojosi jis.

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / LKL.lt nuotr.

Kadangi broliams svarbiausias laikas kartu, Kšištofui lengviau sekėsi prisiminti ne geriausią gautą dovaną, bet geriausią gimtadienį. O tokie buvo net du – 16-asis ir 33-asis.

„Labai gerai prisimenu 16-ąjį gimtadienį, buvo labai smagu. O taip pat ir 33-ąjį, kai su broliu nuvykome į restoraną ir ten susirinko daug draugų, kurie įkūnijo personažus – vieni persirengė padavėjais, kiti virėjais, treti dainininkais. Sukūrė visą šou“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt prisiminė K.Lavrinovičius.

Tokiems senukams kaip mes, sudarytos labai geros sąlygos.

Šiemet krepšininkų karjerą užbaigę Lavrinovičiai prasitarė, kad nors ir nebežaidžia profesionaliai, veiklos jiems tikri netrūksta. Tiesa, Darjušas įvardijo, kad didelių perversmų su oficialiu karjeros baigimu nepajautė. „Nesijautė, kad karjerą baigėme staigiai, nes jau pastaruosius kelis metus po truputį nuo to tolome, skyrėme dėmesio kitoms veikloms“.

„Galvojau, kad kai baigsiu karjerą, bus laiko pailsėti, bet užimtumo atsirado daugiau nei krepšinio laikais“, – savo mintimis pasidalijo Kšištofas.

Broliai Lavrinovičiai / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Atžalomis turtingi broliai pabrėžė, kad dabar daugiau laiko skiria šeimai, kadangi visų pirma yra tėčiai. Taip pat šiuo metu jiedu darbuojasi televizijoje, augina prekės ženklą „LavTwins“ ir dirba su nauju krepšinio klubu „Wolves“, kadangi yra jo ambasadoriai.

Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai atskleidė, kad ir su krepšinio aikštele visiškai neatsisveikino. Dabar jiedu bent kelis kartus į savaitę susitinka salėje, o taip pat kamuolį mėto žaisdami mėgėjų lygoje.

„Tokiems senukams kaip mes, sudarytos labai geros sąlygos. Turim dar kur pažaisti“, – šypsojosi mėgėjiškai su broliu žaidžiantis Darjušas.

Kai sueina 40-imt, pradedi jausti už ką gavai tuos didelius pinigus.


Portalui Žmonės.lt paklausus, kokie fiziniai pokyčiai aplankė nutraukus profesionalią karjerą, Darjušas nusijuokė, kad pilvas dar tikrai neatsirado. Atvirkščiai, sportininkai fiziškai jaučiasi daug geriau.

„Kai nėra tokio didelio krūvio, kūnas jaučiasi kur kas geriau. Vis tiek su broliu palaikome formą, tad pokyčiai nesijaučia. Nebent mes prieš veidrodį savo pilvo nematom, iš šono pastebėti lengviau“, – juokėsi jis.

Kšištofas Lavrinovičius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Nors krepšininkai savo karjerą baigė – jiedu turi kam perduoti savo patirtį. Darjušas augina du sūnus Titą ir Darjušą jaunesnįjį, o Kšištofas meilę krepšiniui perdavė sūnums Dominykui ir Danieliui.

„Gal ateityje šiuo sportu susidomės ir Kristianas“, – apie trečią sūnų kalbėjo Kšištofas.

Dabar Lavrinovičių sūnūs lanko krepšinio mokyklą, tačiau, ar jiems jau šviečia profesionali krepšininkų karjera, broliai nėra įsitikinę.

„Žinau, kad Titui ir Darjušui tikra meilė krepšiniui ateis, kai jie sutvirtės tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Mano meilė šiam sportui taip pat ne nuo pirmų dienų atėjo. Kol stiprėji, tai labiau primena kankinimąsi. Tad ir mano sūnums dar reikia daug padirbėti. Krepšininkais visi negali būti, tad sūnums linkiu, kad jie būtų ne krepšininkai, o tiesiog – laimingi“, – portalui Žmonės.lt sakė Darjušas.

Edita ir Darjušas Lavrinovičiai su vaikais Dubajuje / Elena Varnauskaitė nuotr.

„Dominykas taip pat gyvena krepšiniu, daug noro turi ir Danielius. O ar bus profesionalūs krepšininkai, ar ne – turi sutapti daug žvaigždžių. Svarbiausia, kad jie gerai baigtų mokslus. To noriu aš, o labiausiai žmona. O jei ji bus laiminga, būsiu ir aš“, – kalbėjo Kšištofas.

Kalbėdami apie sūnų aistrą krepšiniui, dvyniai Lavrinovičiai pabrėžė, kad viskas priklauso nuo noro ir pasiryžimo dirbti bei aukoti savo sveikatą. Visgi, kad krepšinis ne tik daug davė, bet ir atėmė, broliai suprato tik gerokai vėliau.

Broliai Lavrinovičiai

„Dabar suprantu, kad tam atidavėme labai daug sveikatos. Kol esi jaunas, atrodo, kad visada būsi sveikas. Tačiau kai sueina 40-imt, pradedi jausti už ką tu gavai tuos didelius pinigus. Prisimenu, kai būdamas jaunas galvodavau, kokie kvailiai man moka pinigus, kai aš ir taip užsiimu mylima sporto šaka, galėčiau tai daryti nemokamai. Dabar jau atėjau į protą“, – tikino D.Lavrinovičius.

Prabilę apie sveikatą, to vienas kitam 43-ąjį gimtadienį minintys broliai ir palinkėjo. Tiesa, vienas kitą per dantį jiedu patraukė ir dėl barnių krepšinio aikštelėje.

„Be sveikatos nieko nebus, todėl broliui to ir linkiu. Taip pat laimės šeimoje ir, kad mažiau ant manęs pyktų. Būna krepšinio aikštelėje Kšištofas užpyksta, kad kažko nespėju ar nepadarau. Pas mane jis toks kovotojas – nori laimėti kiekvieną kamuolį. O aš toks truputį tingesnis, bet dabar man jau galima“, – šmaikštavo Darjušas Lavrinovičius.

„Ankščiau pinigų linkėdavom, o dabar supratom, kad svarbiausia – sveikata. Tai broliui palinkėčiau to paties bei, kad mažiau nervintųsi, nes mūsų amžiuje jau reikia pasisaugoti, o sveikata nevaldiška“, – broliui pritarė Kšištofas Lavrinovičius, ir atsižvelgdamas į brolio komentarą dėl barnių aikštelėje, prasitarė, kad pasibaigus karjerai aikštelėje kalbų liko daugiau, nei darbo.

Fotogalerijos:

Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai (52 nuotr.)
+46
Brolių Lavrinovičių vakarėlis po atsisveikinimo rungtynių (28 nuotr.)
+22