Brolio ir sesers idėja: grožio salonas naktį virsta šėlsmo kupinu klubu

Brolis ir sesuo sumanė „Selfstation“ vakarėlių ciklą „Pre – Party with style“ / Antano Minkevičiaus nuotr.
Brolis ir sesuo sumanė „Selfstation“ vakarėlių ciklą „Pre – Party with style“ / Antano Minkevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-14 12:23
AA

Penktadienio vakarą į pirmąjį oficialų „Selfstation“ vakarėlių ciklo „Pre – Party with style“ renginį rinkosi netradicine naujos sostinėje pramogų vietos koncepija susidomėję vilniečiai. Tarp svečių buvo ir ne vienas žinomas veidas.

„Tai – visiškai netikėta, bet labai įdomi vieta. Galimybė ją keisti, transformuoti tikrai sukurs erdvę neįprastiems sprendimams“, - sakė šokėja Katerina Voropaj.

Ji, kaip ir kiti susirinkusieji, renginio vakarą grožėjosi paveikslais, originaliais odiniai švarkeliais bei Martyno Jurkšaičio kurtu motociklu.

Brolis ir sesuo sumanė „Selfstation“ vakarėlių ciklą „Pre – Party with style“ / Antano Minkevičiaus nuotr.

„Buvau į „Selfstation“ atėjusi ryte. Jurgita jau daug metų yra mano plaukų stilistė. Patikėkite – čia viskas atrodė kitaip“, - pasakojo K. Voropaj.

Dieną – tai kūrybinės įvaizdžio dizainerės ir daugiau nei du dešimtmečius grožio pramonėje dirbančios, daugeliu apdovanojimų įvertintos plaukų stilistės Jurgitos Malakauskaitės veiklos erdvė. Vakare, aklinai užtraukus užuolaidas, vieta, kurioje ką tik vyko grožio procedūros, tampa neatpažįstama – joje imasi idėjų įgyvendinimo patyręs vakarėlių organizatorius, šokėjas, „Diamond soul factory“ įkūrėjas Martynas Malakauskas.

„Nuo šiol mano kūrybinė darbo erdvė bus ypatinga. Joje karaliaus ne tik kirpimai, plaukų dažymai ir visos kitos gerai žinomos procedūros, bet ir vyks geriausi „Selfstation“ renginiai „Pre – Party with style“. Ar tai įmanoma? Žinoma! Juk kai baigiasi darbo diena, prasideda antrasis, labiau pašėlęs, kūrybiškas ir kupinas bendravimo jos raundas“, - sakė J. Malakauskaitė.

„Selfstation“, anot jos, tai - kūrybingi „Pre – Party with style“, stilingi gimtadienių vakarėliai su polėkiu. Tai taip pat vieta, kurioje gimsta idėjos, meniniai projektai, dalinamasi patirtimi, vyksta degustacijos, pristatymai, jaukūs pasisėdėjimai ar šėlsmingi buvusių klasiokų susitikimai!

„Abu su broliu esame ne vieno renginio, vakarėlio, fotosesijos ar projekto bendraautoriai. Jau seniai ieškojome erdvės, kur galėtume įgyvendinti tai, ką abu sumąstome. Tokia stotele mums tapo „Selfstation”, - kalbėjo J. Malakauskaitė.

Brolis ir sesuo sumanė „Selfstation“ vakarėlių ciklą „Pre – Party with style“ (75 nuotr.)
+69