Ramūno Rudoko išduota mylimoji: „Net akies krašteliu negaliu į juos žiūrėti“

Katerina Voropaj ir Ramūnas Rudokas su žmona / "Lietuvos ryto" nuotr.
Katerina Voropaj ir Ramūnas Rudokas su žmona / "Lietuvos ryto" nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-20 11:01
AA

„Ši nuotrauka buvo visur, aš vis dar net akies krašteliu negaliu į juos žiūrėti. Mane tai skaudina. Aš stengiuosi nematyti visų straipsnių ir žinučių apie juos. Per šį laiką buvo visko, ir ašarų, ir nusivylimo. Tačiau turiu gyventi dėl vaiko. Bandau susigriebti ir būti stipri. Vaikas turi šalia savęs matyti gražią, sveiką ir pasitikinčią savimi mamą, o ne tokią, kuri bus su maišais po akimis ir užsidariusi savo kambaryje“, – žvelgdama į buvusio mylimojo vestuvinę nuotrauką atvirai prabilo Katerina Voropaj (32).

Žinoma šokėja laidoje „Ant bangos“ nusprendė papasakoti viską, ką jai teko patirti, sužinojus apie garsaus aktoriaus Ramūno Rudoko (49) išdavystę: „Žinote, jis man irgi pasipiršo. Buvo praėję vos du mėnesiai po pažinties. Ramūnas sėdi ir klausia: „Nu, ar tekėsi už manęs?“ Aš jam tariau „ne“, juk mes buvome tiek mažai pažįstami. Dabar aš dėl to nesigailiu, nes jeigu tada būčiau sutikusi, dabar tektų įsisukti į ilgą skyrybų procesą.“

Žinoma moteris sako, paskutiniais bendro gyvenimo mėnesiais su R. Rudoku ji nė neįtarė apie vyro jausmus kitai: „Ramūno toks darbas, kad jo dažnai nebūna. Tuomet man net minties tokios nebuvo. Tačiau dabar, atsukus laiką atgal, aš galiu pasakyti, kad jau tada matėsi, kad tarp jų kažkas yra įsisukę.“

Su Natalija Bunke ir Kristupu Krivicku dalydamasi asmeninio gyvenimo detalėmis, K. Voropaj prisipažino – šiuo metu ji stengiasi galvoti tik apie jos ir R. Rudoko vaiką. Moteris stengiasi apsaugoti jį nuo blogų emocijų ir išorinių dirgiklių. O paklausta, ar ateityje mato gražius santykius su vaiko tėvu, susimąstė.

Laidoje „Ant bangos“ ne tik išgirsite dar negirdėtų detalių apie Ramūno Rudoko ir Katerinos Voropaj santykius. Dainininkė Mia prabils apie psichologinį smurtą. O Natalija Bunkė išdrįs paviešinti nuostabą keliančius prodiuserių pasiūlymus „Eurovizijos“ atrankoje.

Karščiausios naujienos šį trečiadienį laidoje „Ant bangos“ 21.30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.