Buvusiam V.Putino dukros vyrui sankcijos – nė motais: Dubajuje prabangiai šventė gimtadienį

Kirilas Šmalovas ir Anastasija Zadorina / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Kirilas Šmalovas ir Anastasija Zadorina / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-27 14:36
AA

Buvusiam Vladimiro Putino žentui Kirilui Šamalovui Maskvą smaugiančios Vakarų sankcijos nė motais. Jauniausias Rusijos milijardierius savo gimtadienį prabangiai atšventė Dubajuje, kur laiką leido su nauja mylimąja, įtakingo FSB generolo dukra.

Kol visa Rusija veržiasi diržus, milijardierius K.Šamalovas, prieš metus oficialiai išsiskyręs su Vladimiro Putino 35-erių dukra Katerina Tichonova, ir toliau mėgaujasi savo gyvenimu.

Kaip skelbia „Daily Mail“, sankcijų sulaukęs verslininkas prieš mažiau nei savaitę išvyko į Jungtinius Arabų Emyratus. Čia jam kompaniją palaiko nauja mylimoji 33 metų Anastasija Zadorina. Ji – įtakingo FSB slaptųjų tarnybų generolo Michailo Šekino, atlikusio svarbų vaidmenį V.Putinui įsiveržiant į Ukrainą, dukra.

„Pora rytais ilsisi ir neramius laikus pamiršta gulėdami paplūdimyje, o vakarais – karaokėje“, – apie Kirilo ir Anastasijos atostogas Dubajuje pasakojo šaltinis.

Anastasija Zadorina / „Instagram“ nuotr.

Užsienio žiniasklaida rašo, kad K.Šamalovas Jungtiniuose Arabų Emyratuose džiaugėsi ir prabangiu 40-ojo gimtadienio vakareliu. 

Teigiama, kad 40-mečio proga A.Zadorina K.Šamalovui surengė įsimintiną staigmeną  Burdž Al Arabo bokšte Dubajuje, toli nuo Maskvoje tvyrančios sankcijų niūrumos.

Be jokios abejonės, vakarėlis buvo skirtas „tik elitui ir vyko padidinto slaptumo sąlygomis, atsižvelgiant į dabartinius įvykius Ukrainoje“.

Burdž Al Arabas / „Scanpix“ nuotr.

Užsienio žiniasklaidai šaltiniai teigė, kad K.Šamalovas ir A.Zadorina jau planuoja ir vestuves.

A.Zadorina yra aukštosios mados prekės ženklų „anastaiAZadorina“ ir „ZASPORT“ įkūrėja, taip pat oficialios Rusijos olimpinės rinktinės aprangos kūrėja. A.Zadorina yra pristačiusi marškinėlius su užrašais „Topolis nebijo sankcijų“.

Penkerius metus trukusi Kirilo Šamalovo ir Vladimiro Putino dukros Katerinos Tichonovos santuoka iširo 2018-aisiais, kai milijardierius užmezgė romaną su Londone gyvenančia investuotoja Žana Volkova.