Žlugo Putino dukros Marijos Voroncovos verslas ir santuoka: daktarė išsiskyrė su olandų verslininku
Vyresnioji Putino duktė daktarė Marija Voroncova skiriasi su vyru, olandų verslininku. Be to, jos svajonė atidaryti elitinį medicinos centrą itin turtingiems užsieniečiams žlugo, pranešė britų bulvarinio leidinio „Daily Mail“ interneto svetainė, remdamasi vieno tiriamojo žurnalisto paskelbtais duomenimis.
Karas Ukrainoje sužlugdė Vladimiro Putino vyriausiosios dukters viltis Rusijoje atidaryti elitinį medicinos centrą, skirtą itin turtingiems užsieniečiams. Taip pat iširo ir jos santuoka su vyru iš Vakarų.
36 metų daktarė Marija Voroncova, gimusi, kai Rusijos prezidentas buvo KGB šnipas, yra retų genetinių vaikų ligų ekspertė.
Tremtyje gyvenantis Rusijos tyrimų žurnalistas Sergejus Kanevas pareiškė, kad V.Putinas privirė košės savo vyresniajai dukrai, sukeldamas didžiules Vakarų sankcijas dėl karo su Ukraina.
Jos planas buvo pritraukti pacientų iš Europos ir turtingų šeichų iš Persijos įlankos šalių. O dabar, po išpuolio prieš Ukrainą, kokie europiečiai ir šeichai atvyks?
Išvarytas iš tiriamojo leidinio „The Insider“, uždrausto dėl įtariamos Kremliaus korupcijos tyrimų, redaktorius Romanas Dobrochotovas Kanevo socialiniame tinkle pranešė, kad M.Voroncova skiriasi su savo vyru olandų verslininku Joritu Faassenu.
Jis nepateikė išsamesnės informacijos, kada jie išsiskyrė, tačiau manoma, kad tai įvyko prieš prasidedant karui.
Pora turi vaikų, tačiau V.Putinas niekada nėra pripažinęs savo suaugusių atžalų tapatybės ar darbo, jau nekalbant apie jų privataus gyvenimo detales ar anūkus.
V.Putinas anksčiau yra sakęs: „Turiu asmeninį gyvenimą, į kurį neleidžiu kištis. Jis turi būti gerbiamas.“
Jis apgailestavo dėl tų, kurie su savo nosimis ir erotinėmis fantazijomis lenda į kitų gyvenimus.
Galimai buvęs Marijos vyras Joritas Faassenas, kuris, kaip žinoma, ilgą laiką dirbo Rusijoje bendrovėse „Gazprombank-Invest“ ir „Stroytransgaz“. Manoma, kad jo tėvas buvo Nyderlandų ginkluotųjų pajėgų pulkininkas.
Marija yra Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos Nacionalinio medicininių tyrimų centro Endokrinologijos skyriaus vyriausioji mokslo darbuotoja.
Ji paaiškino, kad niekas nėra panacėja, tačiau genetiniai tyrimai gali padėti, pavyzdžiui, prieš pastojant, siekiant nustatyti, ar tėvai yra nepageidaujamo geno nešiotojai.