Buvusiam V.Putino žentui K.Šamalovui – dabartinės žmonos kaltinimai dukros pagrobimu

 Žana Volkova ir Kirilas Šamalovas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Žana Volkova ir Kirilas Šamalovas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-04 19:38
AA

Londone gyvenanti visuomenės veikėja Žana Volkova pareiškė, kad jos vyras, buvęs Vladimiro Putino žentas Kirilas Šamalovas pagrobė jų naujagimę dukrą ir slepia ją Maskvoje. Rusijoje garsi moteris teigia, kad jai neleista pasimatyti su kūdikiu, kurį spalio mėnesį pagimdė surogatinė motina, skelbia dailymail.co.uk.

Ž.Volkova teigia, kad vienas jos vyro bendradarbis įspėjo ją, kad ji nebandytų matytis su vaiku. Negana to, manoma, kad K.Šamalovas, kurio santuoka su jauniausia V.Putino dukra Katerina Tichonova nutrūko 2013 m., tebėra artimas prezidentui, rašo dailymail.co.uk.

Ž.Volkova ir K.Šamalovas susituokė 2018 m., o netrukus panoro turėti ir vaikų. Po kelių nesėkmingų dirbtinio apvaisinimo bandymų jie pasamdė surogatinę motiną per Maskvoje įsikūrusią agentūrą.

Nėštumui artėjant prie pabaigos, santykiai su K.Šamalovu nutrūko, todėl Ž.Volkova išvyko į Londoną. Ji tvirtina, kad tada jai buvo nutrauktas ir ryšys su surogatine motina.

Žana Volkova ir Kirilas Šamalovas / Socialinių tinklų nuotr.

Vėliau Maskvos agentūra Žanai pranešė, kad su jos vaiką nešiojančia surogatine motina taip pat nebepalaiko ryšių. Todėl atsiradus galimybei, moteris suskubo pas dukrą.

„Aš buvau įstrigusi Londone su koronavirusu. Kai tik galėjau, išskridau į Maskvą“, – sakė Ž.Volkova.

Moteris pasakojo nuvykusi į jų su Kirilu bendrus namus miesto pakraštyje, kuriais dalijosi.

„Laukiau tris dienas. Galiausiai jis grįžo namo. Jis man pasakė, kad turi naują mylimąją, bet skyrybų nenori. Jis norėjo mane įskaudinti“, – pasakojo Ž.Volkova.

Žana Volkova / „Vida Press“ nuotr.

44-erių moteris teigia, kad K.Šamalovo advokatai pareikalavo, jog ji atsisakytų savo teisių į kūdikį. Su tuo ji nesutiko.

„Girdėjau, kad jis pavadino ją Ana, nors mes buvome sutarę suteikti karalienės Elizabeth vardą. Rusijos policija nenori to žinoti, todėl pradedu bylą čia, Londone”, — pasakojo moteris.

Ž.Volkovai buvo pasakyta, kad K.Šamalovas palaiko santykius su mados dizainere Anastasija Zadorina, aukšto rango FSB generolo dukra. Praėjusią savaitę A.Zadorina buvo Dubajuje, kur dalyvavo K.Šamalovo 40-ojo gimtadienio vakarėlyje.

Anastasija Zadorina / „Instagram“ nuotr.

Šiuo metu Ž.Volkova gyvena Londone su seserimi dvyne ir paaugliu sūnumi iš ankstesnės santuokos. Ji skiriasi su K.Šamalovu ir yra sudariusi 45 mln. svarų sterlingų vertės ikivedybinę sutartį.

Teigiama, kad kaip savo dukters įrodymą Žana turi tik 3D skenuotą nuotrauką.

„Gyvenu su šiuo mažu paveikslėliu. Noriu, kad ji žinotų, jog turi motiną, kuri nuo jos nepabėgo. Jis gali pasilikti 45 milijonus svarų sterlingų. Aš tik noriu ją pamatyti“, – atvirai kalbėjo moteris.