Byra „Metallicos“ lyderio J.Hetfieldo santuoka: su žmona skirasi po 25 kartu praleistų metų

Jamesas Hetfieldas su žmona / Vida Press / Scanpix nuotr.
Jamesas Hetfieldas su žmona / Vida Press / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-14 14:38
AA

Roko grupės „Metallica“ narys Jamesas Hetfieldas po 25 metų santuokoje skiriasi su žmona Francesca, praneša užsienio žiniasklaida.

Porai artimi šaltiniai portalui „TMZ“ pranešė, jog J.Hetfieldas skyrybų dokumentus Kolorado valstijoje padavė šių metų pradžioje.

Pora susituokė 1997-aisiais po penkerių metų draugystės. Jamesas ir Francesca turi tris vaikus – 24-erių ir 20-ies dukras Cali ir Marcellą bei 22-ejų sūnų Castorą. Pranešama, jog pora ir po skyrybų bendrauja dėl vaikų.

59-erių J.Hetfieldas anksčiau yra sakęs, jog jo septyneriais metais jaunesnė žmona jam daug padėjo siekiant suvaldyti alkoholizmą ir pykčio valdymo problemas.

„Baimė buvo didžiulė motyvacija. Labai bijojau prarasti savo šeimą. Tai buvo visiškas dugnas, kai mano šeima man pasakė, kad išeis dėl tokio mano elgesio.

Mano žmona mane išspyrė iš namų, gyvenau vienas, nenorėjau, kad tai tęstųsi. Ji sakė – šį kartą tu ne tik eisi pas psichologą ir pasikalbėsi, tau reikia pagalbos, turi susitvarkyti šitą mėšlą“, – Joe Rogan‘ui 2017 metais pasakojo J.Hetfieldas.

Jamesas Hetfieldas su žmona / Vida Press nuotr.

Pasak rokerio, jis norėjo suvaldyti savo alkoholizmą, nes nenorėjo kartoti savo tėvų klaidų: „Mano šeima subyrėjo, kai buvau vaikas. Tėvas išėjo, mama mirė, turėjau gyventi su broliu. Viskas dingo, nenorėjau, kad ir mano šeimoje taip būtų.“