Išsiskyrė teniso treneris Simas Kučas ir tinklaraštininkė Ieva Swan: draugystė truko metus

Ieva Swan ir Simas Kučas / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Swan ir Simas Kučas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-10 10:25
AA

Po daugiau nei metus trukusios draugystės tinklaraštininkė Ieva Swan (31) ir teniso treneris Simas Kučas (34) pasuko skirtingais keliais.

Poros skyrybų faktą portalui Žmonės.lt patvirtino pati Ieva.

„Taip, išsiskyrėm“, – nedaugžodžiavo ji.

Nors Ievos teigimu ji ir Simas išsiskyrė, teniso treneris su skyrybų faktu nesutinka. Jis socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė, kad tai tik judviejų santykių pertrauka.

„Tai tik pauzelė. Šita mūsų kelionė niekada nesibaigs. Kaip ir visuose keliuose būna duobių ar nelygumų. Aš užlopysiu tas duobes ir keliausim į priekį kartu.Tu esi nuostabiausias mano sutiktas žmogus, aš niekada nepasiduosiu. Myliu“, – po judviejų su Ieva nuotrauka rašė Simas.

Pastaruoju metu Ieva ir Simas drauge nebesirodydavo viešumoje. Ieva Swan gegužę savo 31-ąjį gimtadienį minėjo su gausia draugių kompanija Barselonoje.

Primename, kad Ieva ir Simas draugauti pradėjo 2021 m. rugpjūčio mėnesį. Tada apie judviejų santykius pirmasis prabilo S.Kučas. Tuomet jis patikino, kad jiedu susipažino Tenerifėje, Ievai jau išsiskyrus su buvusiu vyru.

„Esu labai laimingas. Mano gyvenime daug kas pasikeitė, nes ji mane labai motyvuoja. Ji nuostabus žmogus, pavyzdys man“, – portalui tuomet teigė S.Kučas.

Nors anksčiau apie netikėtai užsimezgusią draugystę pora vengdavo kalbėti, tačiau už juos kalbėjo socialiniai tinklai, kuriuose buvo gausu jųdviejų nuotraukų.

Ieva Swan ir Simas Kučas / „Instagram“ nuotr.

Mes net nesistengėme vienas kitam patikti. Tiesiog susitikdavome ir draugiškai leisdavome laiką kartu. Man atrodo, šiurpuliukai nuėjo, kai prieš Ievos gimtadienį išvažiavome kartu į Palangą“, – prisimena Simas.

„Meilė suteikia sparnus, mylimą žmogų norisi džiuginti. Aš ne žodžiais Ievai meilę įrodau, o veiksmais ir poelgiais. Per šituos draugystės mėnesius aiškiai suvokiau, kaip man pasisekė, kad sutikau ją“, – tikina Simas ir priduria, kad jiems susitikus ypač pasikeitė jo gyvenimas. Pastaruosius septynerius metus jis ištisai keliavo. Dabar daug kas kitaip. „Turbūt į jo gyvenimą įnešiau daugiau aiškumo, jis į manąjį – laisvės“, – žurnalui Žmonės sakė Ieva.

„Jaučiu tiek dėmesio ir rūpesčio. Man patinka, kad tarp mūsų daug pagarbos ir švelnumo. Simas – labai rūpestingas vyras“, – gražių žodžių draugui negaili Ieva. Tiesa, jiedu išmoko naudingą gyvenimo pamoką – nereikia lyginti praeities su dabartimi, dabartinių jausmų bei poelgių vertinti atsižvelgiant į senuosius. Svarbu tai, kas yra čia ir dabar.

Pora tolimų planų nekūrė „Draugystė – labai graži, smagi santykių dalis. Tad pagyvenkime kelionėmis, meile ir vienas kitu.“

Ieva Swan ir teniso treneris Simas Kučas / Vido Černiausko nuotr.