Celine Dion diagnozuota itin reta nepagydoma liga: „Ji paverčia žmogų statula“

Celine Dion / „Scanpix“/„Sipapress“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

54-erių scenos divai Celine Dion diagnozuota nepagydoma neurologinė liga. Ašarodama dainininkė gerbėjams atskleidė, kad serga retu „sustingusio žmogaus sindromu“, kuris sergančiuosius paverčia „statulomis“.

Celine Dion buvo diagnozuotas sustingusio žmogaus sindromas, dėl kurio jos raumenys nekontroliuojamai įsitempia.

Dėl šios ligos sergantieji galiausiai tampa „žmonėmis statulomis“, nes palaipsniui kūnas sustingsta, nebegali vaikščioti ar kalbėti.

Nors ši liga nėra išgydoma, yra būdų, kurie sulėtina ligos progresavimą, o Celine Dion atskleidė, kad daro viską, ką gali, kad sumažintų simptomus.

Celine Dion / Vida Press nuotr.

54-erių dainininkė ketvirtadienį su ašaromis akyse kreipėsi į savo gerbėjus „Instagram“ vaizdo įraše, kuriame atskleidė, kad dėl ligos buvo priversta atšaukti savo gastroles po Europą.

„Sveiki visi, atsiprašau, kad taip ilgai negalėjau su jumis susisiekti. Labai jūsų visų pasiilgau ir negaliu sulaukti, kada galėsiu būti scenoje ir kalbėtis su jumis asmeniškai. Kaip žinote, visada buvau atvira knyga ir anksčiau nebuvau pasiruošusi ką nors pasakyti, bet dabar esu.

Celine Dion / Vida Press nuotr.

Ilgą laiką susidūriau su sveikatos problemomis, todėl man buvo labai sunku kalbėti apie viską, ką išgyvenau. Neseniai man buvo diagnozuotas retas neurologinis sutrikimas, vadinamas sustingusio žmogaus sindromu, kuriuo serga vienas iš milijono žmonių.

Nors vis dar mokomės apie šią retą būklę, dabar jau žinome, kad būtent ji sukelia visus mano spazmus“, – gerbėjams pasakojo C.Dion.

Pasakodama apie tai, kokią įtaką jai padarė ši liga, Celine tęsė: „Deja, šie spazmai turi įtakos kiekvienam mano kasdienio gyvenimo momentui, kartais sukelia sunkumų vaikštant ir neleidžia man naudotis balso stygomis dainuojant taip, kaip anksčiau.

Man skaudu šiandien jums pranešti, kad tai reiškia, jog vasario mėnesį negalėsiu atnaujinti savo gastrolių Europoje. Tačiau dabar kartu su manimi dirba puiki gydytojų komanda, taip pat ir mano brangūs vaikai, kurie mane palaiko ir teikia pagalbą“.

Celine Dion pirmą kartą apie savo sveikatos problemas užsiminė dar šių metų sausio mėnesį, kai atšaukė savo pasaulines gastroles po Šiaurės Ameriką.

Apie tai ji pranešė praėjus trims mėnesiams po to, kai dėl tų pačių sveikatos problemų jai teko atšaukti Las Vegase turėjusį įvykti sugrįžimo koncertą.

Fotogalerija:

Celine Dion (70 nuotr.)
+64
Skaitykite daugiau