Charlize Theron sūnų paparacų akivaizdoje ištiko isterijos priepuolis: aktorė prarado kantrybę

Charlize Theron su sūnumi Jacksonu / Vida Press nuotr.
Charlize Theron su sūnumi Jacksonu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-06 17:21
AA

Viešumoje ištikę vaikų isterijos priepuoliai – bene didžiausia visų tėvų baimė, kuri nesvetima ir garsenybėms. Tik garsiems tėvams jų vaikų viešumoje rodomi „ožiai“ kelia dar daugiau nepatogumų, mat visa tai dar užfiksuoja ir paparacai...

Taip šią savaitę nutiko aktorei Charlize Theron (40 m.), kurios ketverių metų sūnus Jacksonas iškėlė sceną šokių pamokėlėje ir dėl to jiems teko pasišalinti anksčiau nei baigėsi užsiėmimas.

Tačiau išėjus iš vaikų šokių studijos „ožiai“ nesiliovė, ir Jacksono isterijos priepuolis tęsėsi automobilių stovėjimo aikštelėje.

Nuotraukos, kuriose aktorė šaukia ant sūnaus ir bando jį, besivoliojantį ant žemės, įsodinti į automobilį, akimirksniu apskriejo internetą.

Vieni komentatoriai buvo supratingi – visi vaikai pereina tokį etapą, tačiau netrūko ir tokių, kurie kritikavo aktorę dėl demonstruojamos jėgos prieš vaiką ir pasirinktų auklėjimo būdų bei suabejojo jos, kaip motinos, gebėjimais.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią vasarą Charlize Theron kaip vieniša mama įsivaikino dar vieną vaiką – mergaitę, vardu August.

Charlize Theron su sūnumi Jacksonu / Vida Press nuotr.