D.Bunkaus jautrus sveikinimas dukrai Nicolei: „Kiekvieną vakarą mintyse tave palaiminu“

Danielius Bunkus su dukra Nicole / Asmeninio albumo nuotr.
Danielius Bunkus su dukra Nicole / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-12 15:21
AA

Vasario 12-ąją Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukrai Nicolei sueina 5 metai. Kol mažylė su mama išvykusi įkelionę, D.Bunkus pasidalijo jautriu įrašu ir kreipėsi į dukrą.

Sekmadienį verslininkas Danielius Bunkus socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su dukra Nicole ir skyrė jai jautrius žodžius.

Su portalu Žmonės.lt jis sutiko pasidalinti įrašu bei užfiksuotomis gyvenimo akimirkomis su dukra.

„Mano didžiausia gyvenimo meilė – Nicolyte! Tau šiandien sueina 5 metukai ir tai – jau rimtas amžius!

Nors esame atskirti tūkstančių kilometrų, tai nesvarbu, mano meilė pasieks Tave, kad ir kokiam pasaulio kamputyje Tu būtum. Ir Tu visada ją pajusi savo maža širdute, kad ir kaip ją nuo Tavęs slėptų... Kiekvieną vakarą mintyse tave palaiminu ir padėkoju visatai, kuri man atsiuntė Tave ir Kristupą... Jūs abu esate geriausia, kas man galėjo nutikti šioje žemėje.

Savo mylimam prilipukui linkiu niekada neprarasti to džiaugsmo, kurį nešioji savyje ir nuolatos išreiški nesibaigiančiu čiauškėjimu ir krykštavimu. Saugok savo gražiausius jausmus ir drąsiai dalinkis jais su kitais, atiduodama gausi tik dar daugiau! Myliu Tave, dukryte, bučiuoju, apkabinu ir labai, labai laukiu kai sugrįši ir su trenksmais ir riksmais įsiverši pro mūsų su Kristupu namų duris!“, – rašė D.Bunkus.

Fotogalerija:

Danieliaus Bunkaus akimirkos su dukra Nicole (7 nuotr.)
+1