Danielius Bunkus perleidžia žvėrienos verslą 11-mečiui sūnui Kristupui: „Nebūna per anksti“

Danielius Bunkus ir Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Organizatorių ir asmeninio albumo nuotr.
Danielius Bunkus ir Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Organizatorių ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-23 07:56
AA

Žinomas verslininkas Danielius Bunkus nusprendė suteikti savo sūnui Kristupui daugiau atsakomybių ir išmokyti verslo paslapčių. O geriausia mokytis pačiam imantis darbo, todėl nuo Naujųjų vyras perleis savo žvėrienos parduotuvės verslą. Portalui Žmonės.lt jis papasakojo, kokios atsakomybės laukia sūnaus ir kiek jis uždirbs.

Danielius Bunkus savo socialiniuose tinkluose pasidalijo nauja sūnaus Kristupo atsakomybe nuo Naujųjų. Įrašu leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Šiandien Kristupui pasakiau, kad nuo sausio 1 „Žvėriena“ yra visiškai jo administruojamas verslas ir jo pajamos. Tai žmogus darosi pirminę inventorizaciją.

Jis bus atsakingas už žaliavos užsakymus, produkcijos gamybą, sandėlio likučių kontrolę ir visus einamuosius klausimus. Žinau, kad būnant 11 metų daug užduočių bus galbūt per sunkios ir atneš man praradimų ir nuostolių. Bet jei jis pats dega noru dirbti ir užsidirbti, tai tebūnie, tie praradimai po kažkiek metų sugrįš didžiuliais pelnais...“ – rašė D.Bunkus.

Portalui Žmonės.lt Danielius papasakojo daugiau detalių apie šį naują sūnaus amplua.

„Visų pirma pats labai norėjo, antra, galvoju, mokytis niekada nebūna per anksti“, – sakė D.Bunkus, paklaustas, kaip apskritai kilo mintis perleisti sūnui savo verslą.

Kristupas turės rimtą pareigą – prižiūrėti visą verslo modelį. „Aišku, visiškai vieno nepaliksime, bet iš principo atsakomybė yra jo rankose“, – tęsė žinomas vyras.

Kristupas Bunkus / Asmeninio archyvo nuotr.

Kol kas Danielius dar nežino, kiek Kristupui reikės skirti laiko šiam verslui, anot jo, bus aiškiau po Naujųjų.

„Dabar jis pasidarė inventorizaciją, susižiūrėjo, kiek ir ko turi. Aišku, jis darys klaidų, gal bus ir nuostolių, bet šis verslas man nėra toks svarbus. Žiūrėsime. O klaidų daro visi. Po 10 metų jau galbūt bus visai kiti skaičiai, su kuriais jis dirbs“, – portalui Žmonės.lt tikino pašnekovas.

Kristupas Bunkus / Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu jiedu yra nusprendę fiksuotą atlygį už padarytą darbą. Tiesa, oficialiai sūnus dirbti dar negali, todėl šis uždarbis yra jų tarpusavio susitarimas.

„Esame sutarę, kad jo valanda yra 2,50 eur. Jei „Panoramoje“ padirba 4 valandas, jis gauna 10 eurų. O su pinigais jis daro ką nori, nereguliuoju, ką pirkti. Jis išleidžia, neinvestuoja. Bet gal vėliau pabandysime pasižaisti su kriptovaliutomis, pasižiūrėti, kaip jos auga ir keičiasi“, – pasakojo žinomas verslininkas.

Gali būti ir taip, kad po kelerių metų Kristupas nebevalgys mėsos, taps vegetaru ar netgi veganu. Ši mintis Danieliaus negąsdina, jis tikina, kad viskas yra normalu. „Kaip bus, taip bus“, – šypsojosi vyras.