D.Zvonkus mini jubiliejų – 10 metų nevartoja alkoholio: sprendimą priėmė po lemtingo įvykio

Deivydas Zvonkus / Asmeninio albumo nuotr.
Deivydas Zvonkus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-02 12:00
AA

Muzikos prodiuseris, kompozitorius Deivydas Zvonkus švenčia solidų jubiliejų – ką tik sukako dešimt metų, kai vyras gyvena blaiviai. S.Zvonkus atskleidė, kad atsisakyti alkoholio jį paskatino 2012-ųjų patirtis, kai įkliuvo policijai vairuodamas neblaivus.

Deivydas Zvonkus savo blaivių metų sukaktimi, pirmuoju jubiliejumi, nutarė pasidalyti ir feisbuke. Įrašu leido dalintis ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Šiandien stuktelėjo smagi provokatyvi sukaktis. Aš lygiai 10 metų nevartoju alkoholio. Pats negaliu tuo patikėti. Gal ta proga įšauti kokį litrą naminukės? Ką manot?“, – šmaikščiai rašė D.Zvonkus.

Komentaruose jo žmona Katažina rašė „tik pabandyk tu man“, kiti komentatoriai klausė, kuo Deivydas pakeičia alkoholį, o šis atsakė, jog daužo sau su kuvalda per galvą. Be to, saksofonistas J.Kuraitis teigė pastebėjęs, jog per tuos metus pasikeitė ir D.Zvonkaus kūrybos stilius. Deivydas jam atrašė, jog tokių šedevrų, kaip „Tu mano mergytė“, blaivus niekaip nebūtų sugalvojęs.

Deivydas Zvonkus / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Visgi 15min jis atskleidė tikrąją alkoholio atsisakymo priežastį. Ji susijusi su 2012-aisiais, kai prie vairo neblaivų muzikantą pagavo policiją.

„Taip, tai yra tiesioginė pasekmė. Kai pragėriau teises, tai, neilgai trukęs, po pusantro ar kiek ten mėnesio, galų gale nusprendžiau pereiti į kitą gyvenimo etapą“, – sakė jis 15min.

Primename, kad 2012-ųjų balandžio 19 naktį, Vilniuje, Šventaragio gatvėje, D.Zvonkus buvo sustabdytas kelių policijos pareigūnų. Šiems patikrinus atlikėjo ir prodiuserio blaivumą, nustatyta, kad jis kiek viršija maksimalų leistiną lygį – atlikėjas „įpūtė“ 0,5 promilės.

Deivydas Zvonkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tada D.Zvonkus portalui Žmonės.lt sakė nesiginčijęs dėl savo kaltės. „Pervertinau savo išblaivėjimą, pats sau atrodžiau blaivas, nes nuo paskutinio mano alkoholio vartojimo buvo praėję pakankamai daug valandų, atrodė, kad viskas išgaravo. Bet elektronika parodė kitaip“, – prieš dešimt metų kalbėjo jis.

D.Zvonkus tuo metu teigė, kad jei būtų įtaręs, jog gali įpūsti daugiau nei leistiną normą – 0,4 promilės – tikrai nebūtų sėdęs prie vairo. „Dabar, kai jau taip atsitiko, ką padarysi. Sąžiningai sumokėsiu man priklausančią baudą“, – anksčiau teigė prodiuseris.