Daiktai, be kurių neišsiverčia nė viena šiuolaikinė mama

shutterstock_274814516
shutterstock_274814516
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-12 10:00
AA

Šiuolaikinės mamos veiklios, išmanios, todėl neturi tiek laiko, kiek jo buvo prieš kelis dešimtmečius. O ir nereikia – technologijos padeda auginti vaikus saugiau, išmaniau ir patikimiau. Štai keletas daiktų, be kurių dažnai mama dabar negali apsieiti.

Nešyklė. Kiekviena mama žino, kad ant rankų vaiko ilgai nepanešiosi: ir sunku, ir nepatogu. O nešyklė itin geras išradimas, beje, jų yra pačių įvairiausių. Tarp kitko, net nebūtina pirkti specialios – galite pasitelkti turimą didesnę skarą. Nešioti vaiką prisirišus prie savęs patariama nuo dviejų mėnesių iki tol, kol mamai pasidaro per sunku.

Mobilioji auklė. Tai puiki priemonė tėvams jaustis saugiai, kai vaikas miega kitame kambaryje. Net jei esate prieš išmaniąsias technologijas, pripažinkite, kad puikus išradimas. Dažniausiai mobilioji auklė susidaryta iš dviejų dalių: viena padėta prie vaiko, o kitą turi tėvai, kuri viską girdi, kas vyksta mažylio kambaryje. Aišku, pirmiausia reikėtų atsakyti sau į klausimą, ar jums jos reikia. Jeigu gyvenate mažame bute, galbūt tai visiškai jums nereikalinga technologija, bet jei dideliame name – išties pravers.

Supamoji kėdė. Tai puikus daiktas, kuris padeda vaikui nusiraminti, atsipalaiduoti, o kai kurie tėvai joje netgi migdo. Norite ramaus kūdikio? Pasodinkite jį į supamąją kėdutę.

shutterstock_154380017

Jautrus čiužinukas. Kūdikių miego apnėja, t. y. kai kūdikis miegodamas trumpą laiką nustoja kvėpuoti, kankina ne vieną mažylį. Toks miego sutrikimo tipas diagnozuojamas dažniausiai neišnešiotiems kūdikiams. Kiekviena mama gali išgyventi dėl to, kad vaikutis naktį gali nustoti kvėpuoti. Būtent dėl to yra gaminami jautrūs čiužinukai, kurie kelia garsus, kai kūdikis nekvėpuoja. Tokia technologija padės tėvams jaustis kur kas ramiau.

Virtuvinis plakiklis. Košeles, sriubytes ir kitą maistą vaikams gamintume kur sunkiau ir ilgiau, jei neturėtume namuose šio puikaus prietaiso. Jei manote, kad mobiliosios auklės jums nereikia, nes gyvenate mažame bute, tai plakiklis pravers kiekvienai mamai. Patikėkite, jį naudosite net keletą kartą per dieną, tad jei neturite, įsigykite, ir jūsų dienos darbai taps lengvesni. Net susimąstysite, kaip iki šiol gyvenote be šio prietaiso.

Vonios pagalvė kūdikiams. Kai ateina laikas maudynėms, ne visi vaikai būna patenkinti, ne visiems patinka vanduo. Vandens pagalvė, skirta kūdikiams, ne tik leidžia mažyliui patogiai jaustis vonioje, bet ir pats procesas tampa kur kas smagesnis ir saugesnis. Juk nė viena mama nenori, kad vaikui maudynės taptų kančia.

Kūdikio stalo kėdė. Tos mamos, kurios kuo greičiau nori, kad vaikai būtų savarankiškesni būtinai įsigyja šį stalą. O ir šiaip, tai labai patogus prietaisas, kurį turėdamos paprasčiau, patogiau ir lengviau maitinsite ir pratinsite vaiką sėdėti prie stalo.

shutterstock_154380017

Vonios termometras. Esame įpratę vandens temperatūrą matuoti alkūne, tai jautriausia vieta. Tačiau šis procesas bus kur kas lengvesnis, jei darysite tai specialiu vandens termometru. Beje, išgaruos jausmas, kad netiksliai pamatuosite vandens temperatūrą. Šiuolaikinė mama šį daiktą turėtų labai vertinti.

Pientraukis. Kaipgi be jo? Tai labai patogus daiktas, jei norite pienelio pasidėti vėlesniam laikui.

Vystymo stalas. Mamos sako – tai vienas geriausių prietaisų! Nereikia sukti galvos, kur patogiausia būtų vystyti vaiką. Vystymo stalas dažniausiai būna su lentynėlėmis, skirtomis sauskelnėms, rankšluostukams, servetėlėms pasidėti ir dažniausiai su ratukais, tad galėsite jį laikyti bet kurioje namų vietoje, o prireikus lengvai perkelti. Tokį stalą galite įsigyti bet kurioje vaikiškų prekių parduotuvėje.

shutterstock_154380017