Daiktai – kenkėjai, daiktai – gelbėtojai

Vėjo varpeliai / Fotolia nuotr.
Vėjo varpeliai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-06-25 07:00
AA

Jeigu tikėsime teorija, kad aplink visa yra energija, vadinasi, visi mes nematomomis gijomis esame vieni su kitais susiję – tiek žmonės, tiek daiktai. Tiesa, pati energija gali būti skirtinga – viena mus palaiko ir stiprina, kita atima jėgas. Kokie daiktai mums kenkia, o kokie padeda?

Dažnai jaučiame, šalia kurių žmonių būdami jaučiamės gerai, o su kuriais pabendravę jaučiamės taip, tarsi jie būtų išsiurbę mūsų energiją. Lygiai taip pat mus veikia ir aplinkiniai daiktai, tik jų energiją pajusti sunkiau, nes jie nespinduliuoja emocijų, į kurias sureaguojame akimirksniu. Taigi, kas mums padeda, o kas kenkia?

Daiktai – padėjėjai

Pirmiausia geros energijos daiktais apsupti save verta dėl to, kad jie šalina neigiamą energiją, ją blokuoja ir neleidžia mūsų neigiamai paveikti. Nuo seno žinoma, kad visi rankų darbo daiktai, labai mus veikia. Taip pat prie geros energijos daiktų priskiriami ir teigiamai užkalbėti ar padedantys išjudinti energiją, pavyzdžiui, vėjo varpeliai, sapnų gaudyklės. Tokių vertėtų pakabinti namuose prie stačių kampų ar vaikų kambariuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 dalykai, kurių kasdien turite nepamiršti, jei norite būti sveika ir laiminga

Rankų darbo figūrėlės, drožiniai, siuvinėti paveikslai. Į daugelį tokių dirbinių dabar žiūrime su lengva šypsenėle. Jie nedera prie mūsų namų interjero, atrodo nebemadingi ir morališkai pasenę. Tačiau jei gaminti mylimų mamų, močiučių ar kitų gera mums linkėjusių žmonių rankų ir dovanoti su meile, nereikėtų lengva ranka išmesti. Gal geriau pakabinti ne tokioje matomoje namų vietoje, kad kartais žvilgsniui ties jais sustojus, širdį persmelktų gerumo spindulys.

Rankų darbo užtiesalai, užuolaidos, staltiesės. Seniai įpratome, kad tekstilės gaminius kur kas pigiau ir greičiau nusipirkti parduotuvėje, nei siūtis pačioms. Savo rankomis pasiūtas lovos užtiesalas ar staltiesė gali būti ir gražesnis, ir subtilesnis, o svarbiausia – spinduliuoti teigiamą energiją. O jei tokį dar išsiuvinėsite specialiais tik jums žinomais apsaugos ženklais, jūsų namų tvirtovė bus ne tik saugi, bet joje vyraus ir teigiama energija.

Rankų darbo staltiesėlės / Fotolia nuotr.

Laimingų šeimos narių nuotraukos. Tokių turi visi, tik neretai slepia stalčiuose ar laiko elektroninėse laikmenose. Sušildykite savo namų energiją nuotraukomis, kurios jums kelia šiltus atsiminimus, kuriose esate užfiksuoti laimingi ir gražūs. Kas kartą, pažvelgus į jas, jus apims džiugi nuotaika, kuri šalina neigiamą energiją, o kuo jos jūsų aplinkoje mažiau, tuo laimingesni galite būti.

Žmonės vis labiau ieško dvasingumo, tokie ramybės kampeliai namuose kuriami vis dažniau. Tai gali tapti ir jūsų atsipalaidavimo, meditacijų, maldų ar kitokių dvasinių praktikų vieta.

Šventųjų ar dvasinių guru paveikslai ir nuotraukos. Teigiama, kad jos išskirtinai spinduliuoja pozityvią energiją. Todėl kai kurių žmonių namuose galite pamatyti net nedidelį altorėlį, kur pagarbiai stovi kad ir nedidelė jų dvasinio guru ar šventojo nuotrauka, žvakė, smilkalų, pamerkta šviežių gėlių. Beje, šiuo laikotarpiu, kai žmonės vis labiau ieško dvasingumo, tokie ramybės kampeliai namuose kuriami vis dažniau. Tai gali tapti ir jūsų atsipalaidavimo, meditacijų, maldų ar kitokių dvasinių praktikų vieta.

Daiktai – kenkėjai

Tokius galima pavadinti energijos siurbėjais, kurie silpnina mūsų energinį lauką, jį griauna ir verčia mus jaustis blogai. Tokiems tikrai ne vieta mūsų namuose, tačiau kaip sužinoti, kad jie yra tikrieji kenkėjai?

Nepageidaujamos dovanos. Tikėtina, kad šiais laikais tai tikrai retas reiškinys, tačiau vis dėlto pasitaiko. Tai specialiai jums atnešti ir jūsų namuose, linkint bloga, palikti daiktai. Tai gali būti mažyčiai maišeliai, žiedeliai, siūlų raizginiai ir panašios smulkmenėlės, apie kurias jūs neturite jokio supratimo. Taigi jei randate namuose daiktą, kurio anksčiau nei matėte, nei apie jį ką nors žinote, iškart išmeskite.

Blogos dovanos taip pat atima iš jūsų energiją. Tokių galite gauti iš žmonių, su kuriais mažai bendraujate ir jums apskritai keista, kad jie jums ką nors padovanojo. O gal turite pavyzdžių draugų ar pažįstamų? Dažniausiai tokių blogų dovanų gaunama per dideles šventes, kai susirenka daug žmonių, pavyzdžiui, krikštynas ar vestuves. Jei kyla įtarimas jau dovaną priimant, mandagiai padėkokite, tačiau patys mintyse palinkėkite, kad dovanotojas atgal gautų tai, ko palinkėjęs.

DAUGIAU APIE TAI SKAITYKITE: Atsargiai! Dovanos gali būti prakeiktos

Brangenybės, kurių istorijos nežinote, gali labai pagadinti jums gyvenimą. Ypač, jei jos pagamintos iš natūralių brangakmenių, kurie pasižymi labai stipria energija.

Papuošalai / Fotolia nuotr.

Peiliai, neplauti indai. Niekada nakčiai nepalikite neplautų indų ir nepaslėptų aštrių peilių. Jie skleidžia išskirtinai neigiamą energiją.

Sugedusi buitinė technika ar sulūžę baldai bylote byloja – juos reikia sutaisyti, sutvarkyti. Netvarkingi jie skleidžia neigiamą energiją, nuolat juos matant jus apima neigiama nuotaika.

Nieko jums nereiškiančios statulėlės ir kitos interjero puošmenos. Kartais patys pasakote, kad jos tik dulkes renka, ir esate visiškai teisūs, be to, tokie daiktai, kurie neturi jums jokios vertės ir nėra prasmingi, skleidžia ir neigiamą energiją, nes jūs juos vertinate kaip niekalą.