Daina Bosas – apie šeimos atostogas Tailande: vieno dalyko pamatyti nesitikėjo

Daina Bosas su vyru Antanu Bosu ir dukra Magdalena Tailande / Asmeninio albumo nuotr.
Daina Bosas su vyru Antanu Bosu ir dukra Magdalena Tailande / Asmeninio albumo nuotr.
Tailandieciai.lt
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-12 20:32
AA

Daina Bosas su vyru Antanu Bosu ir dukra Magdalena – keliautojai, dažnai aplankantys įvairius Azijos kraštus. Jiems jau teko pabuvoti Indijoje, Butane, Vietname, Singapūre ir daugybėje kitų šalių. Šį kartą Daina dalinasi įspūdžiais iš Tailando, kur sausio mėnesį kartu su šeima praleido turiningas atostogas.

Tai antroji jų šeimos kelionė į Tailandą. Tiesa, pirmą kartą teko lankytis tik Bankoke, tad šį kartą buvo nuspręsta rinktis labiau atostoginę kryptį – Pietų Tailando salas, kurios paliko visai kitokį įspūdį nei Bankokas.

Daina sako, kad šios kelionės metu labiausiai nustebino tvarka, kurios nesitiki pamatyti Azijos šalyse. Net ir už viešbučio ribų, visose lankytose vietose ir miesteliuose, buvo labai tvarkinga ir švaru.

„Keliaujant neteko susidurti su jokiais iššūkiais, kadangi kelionę padėjo susiplanuoti profesionalai. Mėgavomės savo atostogomis be jokių netikėtumų ar nemalonumų“, – džiaugiasi Daina Bosas.

Daina Bosas su vyru Antanu Bosu ir dukra Magdalena Tailande / Asmeninio albumo nuotr.

Daina, kiek laiko truko jūsų atostogos Tailande, kur teko pabuvoti šios kelionės metu?

Atostogavome dvi savaites. Pirmoje kelionės dalyje apsistojome ir ilsėjomės Khao Lak Devasom Resorts viešbutyje, tuomet keletą naktų praleidome Khao Sok nacionaliniame parke plūduriuojančiuose nameliuose ant vandens – pasirinkome 500 Rai Floating Resort. Galiausiai aktyviai laiką leidome Krabi (apsistojome Bayan Tree viešbutyje), iš kurio vykome tiesiai į Puketo oro uostą. Mums labai patiko šios vietos – nuostabi gamta, švari aplinka, skanus maistas, malonūs žmonės.

Planuojant keliones mieliau renkatės aktyvias ar pasyvias atostogas?

Keliones planuojame taip, kad derėtų aktyvi dalis su ramiu poilsiu. Kelionėse būtinai susiplanuojame pamatyti ką nors naujo, tačiau skiriame laiko ir poilsiui. Norisi ne tik lėkti, bet ir spėti pasimėgauti pakrantėmis, gražiais vaizdais, viešbučių malonumais.

Vengiame ilgų, varginančių važinėjimų ir ekskursijų, tad keliaujame į arčiau viešbučio esančias, patogiai pasiekiamas vietas.

Daina Bosas su vyru Antanu Bosu ir dukra Magdalena Tailande / Asmeninio albumo nuotr.
Daina Bosas Tailande / Asmeninio albumo nuotr.

Tailando virtuvė – viena žymiausių pasaulyje. Ar sužavėjo tajiškas maistas ir jus?

Apie tailandietišką maistą – atskira istorija… Viskas, ką valgėm, buvo tobula! Nuo mago ir ryžių (mango sticky rice) deserto iki skaniausių žuvies patiekalų. Keliaujant Tailande visai nevalgiau mėsos, nes raibo akys nuo patiekalų iš žuvies ir jūrų gėrybių pasirinkimo. Iš tiesų, tai – maistas, vertas ovacijų!

Ar planuotumėte aplankyti Tailandą dar kartą?

Nors Tailandas tikrai patiko, tokių planų kol kas neturime. Mūsų šeima laikosi nuostatos, kad pasaulis labai platus ir didelis, tad norisi pamatyti kuo daugiau įvairių šalių. Ateitis parodys, ar dar kartą aplankysime Tailandą, ar nebe.

Daina ir Antanas Bosai Tailande / Asmeninio albumo nuotr.

Ką patartumėte ketinantiems vykti į Tailandą?

Keliaujant patarčiau daugiau bendrauti su toje šalyje gyvenančiais lietuviais. Tailande – su Tailandieciai.lt. Jų dėka mūsų kelionė apvirto aukštyn kojomis! Tai visa kitokios paslaugos, nei kelionių agentūrose – Tailando lietuviai gali duoti gerų patarimų ir parodyti įdomesnių, neturistinių vietų, ko nesužinosite niekur kitur.