Dainiaus Kazlausko gyvenime – kardinalūs pokyčiai: „Pribrendo momentas“

Dainius Kazlauskas / TV3 nuotr.
Dainius Kazlauskas / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-15 10:24
AA

Režisierius, aktorius bei unikalaus šokių projekto Argentinoje „Tangomanai“ dalyvis Dainius Kazlauskas neslepia – pastaruoju metu jo gyvenimas įgavo dar nematytų spalvų. Ir viskas dėl to, jog jis nusprendė elgtis taip, kaip populiaraus filmo herojus, ir visiems net metus laiko į viską atsakyti... „taip“.

O kokių neįtikėtinų potyrių ir kardinalių gyvenimo pokyčių visa tai atnešė, D.Kazlauskas papasakojo laidoje „Gero vakaro šou“, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Žinomas aktorius prabilo ir apie paskutinį didžiulį savo iššūkį – spektaklį „Pianistai“. Žinomas vyras tapo ne tik jo režisieriumi, bet ir daugiau nei po 10 metų grįžo į teatro sceną vaidinti vieno iš pagrindinių vaidmenų.

Dainius Kazlauskas / TV3 nuotr.

„Didžiausias mano pasiekimas, kad grįžus po 10 metų, aš nebebijau scenos. Anksčiau nuo įtampos norėdavau miego – pradėdavau žiovauti. Adrenalinas mane tikrai migdydavo. Dabar nebemiegojau – pradėjau galvoti, kas darosi? Išėjau į sceną ir patyriau labai keistą jausmą – atrodė, kad subrendau. Visą laiką norėdavau, kad viskas praeitų tobulai, už visus labai išgyvendavau, spektaklio metu viską matydavau... O dabar išėjau į sceną ir viskas vyko natūraliai – pradėjau vaidinti be įtampos“, – apie didžiulį laimėjimą pasakojo jis.

Anot D.Kazlausko, tam yra paaiškinimas – filmas „Jis sako „Taip!“ su Jimu Carrey, kuriame pagrindinis herojus visuomet į viską atsako „taip“. Būtent taip savo gyvenime pastaruoju metu nusprendė elgtis ir Dainius.

„Turiu šiokių tokių problemų, todėl vieną dieną nutariau, kad nuo šios dienos lygiai metus visiems sakysiu „taip“. Įdomus dalykas, nes per šiuos metus aš sutikau tiek žmonių, sudalyvavau įvairiose veiklose, suvaidinau begalėje filmų, pabuvau Buenos Airėse… Per tą laikotarpį aš išmokau vieną svarbų dalyką, kurio buvau mokytas visą gyvenimą – nebūk tobulas. O man tai labai sunku, ypač, kai žinau, kad viską padariau iki galo. Tačiau svarbiausia, kad aš ir dabar viską darau iki galo, tik nebeišgyvenu dėl rezultato“, – pasakojo jis.

Dainius Kazlauskas / TV3 nuotr.

Tačiau, ar aktorius siūlytų tokį dalyką – viskam sakyti „taip“ – išbandyti ir kitiems?

„Tikrai neįsivaizduoju, tačiau man tą pabandyti tikrai reikėjo. Pribrendo momentas, kada supratau, jog turiu kažkaip išjudinti savo gyvenimą. Nežinau, ar kitiems ateis toks momentas, tačiau siūlau pabandyti. Nes, žinokite, tai labai veikia“, – dalinosi D.Kazlauskas.

Taip pat aktorius laidoje atskleidė ir tai, ko dar niekuomet nėra pasakojęs. Pasirodo, kad D.Kazlauskas vos per plauką negavo vaidmens kultiniame filme apie Džeimsą Bondą...

Dainius Kazlauskas / TV3 nuotr.

„Sakiau, kad šio dalyko niekam nepasakosiu, nes, žinote, kaip yra – jei kažkas neįvyksta, tuomet nėra ko ir pasakoti. Todėl, jei abstrakčiai, per kitą šalį gavau pasiūlymą pasibandyti į kultinį britų filmą. Ir man beveik pavyko vaidinti patį pagrindinį blogietį! Ten įvyko daug peripetijų – turėjo būti vienas žmogus, baigėsi dar kitaip, buvo perrašytas scenarijus – ir Bondas iš viso baigėsi. Bet, viena koja įmerkta tikrai buvo. Ir, jei kaip ir dabar būčiau viskam sakęs „taip“, galbūt savo laiku ir būčiau gavęs kažką įdomaus.

Tačiau aš gyvenau su Indrute, man viskas buvo gerai, pas mane buvo šeima. Aš buvau laimingas. Aš gavau „Oskarą“ – Indrutę. Aš turiu tokį „Oskarą“, kad man kitų „Oskarų“ nebereikia“, – atskleisdamas tai, kaip brangina savo žmoną Indrę ir visą šeimą, sakė D.Kazlauskas.

Daugiau dar niekur nepasakotų charizmatiškojo D.Kazlausko istorijų – trečiadienį, laidoje „Gero vakaro šou“, 19.30 val. per TV3.