Dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai Lietuvą myli už cepelinus ir kastinį

Violeta ir Vilius Tarasovai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Violeta ir Vilius Tarasovai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-11 11:05
AA

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo aktą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma. Žmonės.lt klausia žinomų žmonių, už ką jie myli nepriklausomą Lietuvą.

Dainininkams Violetai ir Viliui Tarasovams laisva Lietuva pirmiausia siejasi su nepriklausomybe ir išsivadavimu iš priespaudos.

„Mes galime laisvai judėti, laisvai reikšti mintis, kad nėra cenzūros. Į daugelį šalių mes važiuojame be vizų, kad mūsų vaikai gali išvažiuoti mokintis, dirbti išvažiuoti. Mes esame nebe uždara šalelė, esame europiečiai“, – drauge svarstė jie.

Už ką dainininkai myli savo šalį? „Čia gimiau, daug prisiminimų, čia mano artimieji... Kad ir maža ji, bet mūsų“, – apie Lietuvą sakė Violeta. Jai paantrinęs Vilius pridūrė, kad kaskart grįždami į gimtąją šalį iš gastrolių ar koncertų užsienyje jiedu pagalvoja: „Kokia graži ta Lietuva, kokia graži gamta!”

„Dar labai myliu už cepelinus, už kastinį su virtomis bulvėmis, myliu už šaltibarščius, kurių nesupranta užsieniečiai“, – juokėsi Vilius.

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!