Dainininkas Edgaras Lubys suabejojo Egidijaus Dragūno-SEL talentu

Edgaras Lubys - SEL'o vaidmenyje / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Edgaras Lubys - SEL'o vaidmenyje / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-28 18:12
AA

 BTV šou „Muzikinė kaukė“ šį šeštadienio vakarą stebins dar įspūdingesniais virsmais – dainininkas ir dainų autorius Edgaras Lubys ketvirtojoje muzikinio šou laidoje  įkūnys skandalingiausiu Lietuvos atlikėju tituluojamą, grupės SEL lyderį Egidijų Dragūną.

„Parodijuoti jį šiais laikas, atrodo, moka ir gali bet kas. Bet įsikūnyti taip, kaip Edgaras – to dar nepadarė niekas“, - įspūdžiais po E. Lubio pasirodymo šį vakarą dalinsis komisijos narė Livija Gradauskienė.

Laidos vedėjui Algiui Ramanauskui paklausus, kaip sekėsi ruoštis įsikūnijimui į ypatingąjį E. Dragūną, „Muzikinės kaukės“ dalyvis, rodos, atlikėjo žinomumą prilygins fenomenui. „Ar jis toks neįtikėtinas?“, - retoriškai klaus E. Lubys. „Turint omenyje, kad jis Lietuvoje surenka didžiausias sales, tai taip“, - jam atsakys A. Ramanauskas. Priėmęs iššūkį vienam vakarui virsti vienu skandalingiausiu Lietuvos atlikėju, Edgaras BTV laidoje atliks jo kūrinį „Aš žiūriu į tave, pasauli“.

„Aš džiaugiuosi Edgaru, kad jis vis nenustoja manęs stebinti ir vis paneigia mano pirminį požiūrį ir nusiteikimą apie jį. Kiekvienas kartas man buvo atradimas, o atradimai visada labai džiugina“, - nuomonę išsakys Inga Valinskienė. „Edgarai, puikiai atsipalaidavai. Tai buvo vienas geriausių tavo pasirodymų. Visa, kas buvo iki tol, gali užbraukti. Pirmyn, šaunuolis“, - gražių žodžių negailės Alanas Chošnau. Tiesa, ne tik komisija liks sužavėta E. Lubio įsikūnijimu – salėje sėdintys žiūrovai jam plos atsistoję.

Populiariausiame šeštadienio projekte šį vakarą Marius Jampolskis virs Franku Sinatra, Aistė Lasytė įkūnys Nelę Paltinienę, Gražvydas Staigvilas – Elvį Preslį, Kotryna Juodzevičiutė – Rihanną, Paulius Bagdanavičius – Vilių Tarasovą, Dileta Meškaitė-Kisielienė virs Pharell Williams, Neringa Nekrašiūtė – Veronika Povilioniene, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė įsikūnys į Alanis Morissette, Žygis Stakėnas – į bendrapavardį Virgį Stakėną. „Muzikinė kaukė“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

Edgaras Lubys „Muzikinėje kaukėje“ įkūnijo Egidijų Dragūną-SEL (nuotr. aut. Giedrius Abromavičius):