Dainininkė Janet Jackson po aštuonerių metų grįžo pas mylimąjį

Janet Jackson / Vida Press nuotr.
Janet Jackson / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-22 11:19
AA

Amerikiečių dainininkė Janet Jackson (51) 2017 m. sausio mėnesį pagimdė savo pirmą vaiką – sūnų Eissą. Numetė 50 kilogramų, ėmė dažniau rodytis viešumoje ir išvyko į koncertinį turą. Be to, užmezgė romaną, šį momentą net galima apibūdinti žodžiais „nauja – tai gerai pamiršta sena“.

Mat moteris po 8 metų pertraukos grįžo pas buvusią meilę prodiuserį Jermaine Dupri (45) – jiedu draugavo nuo 2002 iki 2009 m.

Jermaine Dupri / Vida Press nuotr.

Po savo koncertinio turo „State of the World" Atlantoje Janet Jackson surengė vakarėlį restorane STK. Šventėje buvo ir Jermaine Dupri, kuris, pasak liudininkų, nenuleido nuo dainininkės akių.

„Jiedu laiką leido kartu VIP zonoje, apsikabindavo, laikėsi už rankų, – šaltinis pasakojo leidiniui „People".

Janet Jackson ir Jermaine Dupri susiėjo po to, kai dainininkė išsiskyrė su Kataro milijardieriumi Wissamu al-Mana, trečiuoju savo vyru.

Žvaigždės artimo šaltinio teigimu, Janet Jackson ir Jermaine Dupri pradėjo bendrauti prieš metus nepaisant to, kad išsiskyrė piktuoju. Prodiuseris dainininkę labai palaikė skyrybų metu.

Janet Jackson pirmą vaiką pagimdė 50 metų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Janet Jackson 1980 m. buvo ištekėjusi už dainininko Jameso DeBargeo, santuoka truko vienerius metus. Nuo 1991 iki 2000 m. dainininkė pragyveno santuokoje su šokėju, tekstų kūrėjų ir vaizdo klipų režisieriumi Rene Elizondo.

Wissamas Al Mana Janet Jackson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.