Kaip dainininkei Janet Jackson pavyko sulieknėti 50-ia kilogramų

Janet Jackson / Vida Press nuotr.
Janet Jackson / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-12 09:59
AA

Dainininkė Janet Jackson (51) pirmą kartą po sūnaus Eisso gimimo prieš dešimt mėnesių pasirodė ant raudonojo kilimo vienoje šventėje.

Ir nustebino susirinkusiuosius – dainininkė per devynis mėnesius sulieknėjo 50 kilogramų, netgi tapo grakštesnė nei buvo iki vaiko gimimo.

Janet Jackson / Vida Press nuotr.

Žurnalas „Elle“ išsiaiškino, kaip žvaigždei tai pavyko įgyvendinti.

Kilogramus Janet Jackson tirpdė ne kardio, o jėgos treniruotėmis. Tam dirigavo žvaigždžių trenerė Paulette Sybliss.

„Ji laikosi griežtos dietos ir reguliariai bei intensyviai treniruojasi, – teigė trenerė. – Nenorėjau, kad Janet Jackson lieknėtų greitai, mūsų tikslas buvo atsikratyti riebalų ir išauginti raumenų masę pamažu. Stengiuosi atkreipti moterų dėmesį į jėgos treniruotes. Daugelis mano, kad jos tik prideda masės, formuoja didelį, sunkų treniruotą kūną kūną, tačiau tai netiesa. Kai dirba raumenys, tuomet riebalai dega ne tik treniruotės metu, bet ir po jos“.

Žvaigždės mityba rūpinasi kitas specialistas Davidas Allenas. Jis sudarė Janet mitybos planą, atkreipdamas dėmesį į tai, kad moteris atsisakė laikytis griežtos dietos. Davido Alleno patarimais ji vadovavosi nėštumo metu, nepamiršo jų ir pagimdžiusi, tik sumažino kalorijų kiekį.

Dietologas sakė, kad dainininkė per parą suvartoja 1150-1450 kalorijų, valgo keturis kartus per dieną.

„Jūs niekada nesulieknėsite, jei reguliariai neismaitinsite“, – įsitikinęs mitybos specialistas.

Janet pripažįsta, kad ne visada sugebėdavo laiku pavalgyti, tad lieknėjimo procesas užtruko.

Iš jos mitybos išbraukti perdirbti produktai, cukrus, miltai, alkoholis, gazuoti gėrimai. Atlikėja vartoja baltyminį maistą ir daržoves, pavyzdžiui, kiaušinius, vištienos krūtinėlę, lašišą, krevetes, šparagus. Vengia angliavandenių, net ir tokių, kaip, pavyzdžiui, avižiniai dribsniai.

Pati garsi moteris pabrėžė, kad vienas svarbiausių lieknėjimo proceso faktorių – tai miegas. Gimus sūnui tai tapo deficitu – mamos žino, kad su mažyliais nelabai išsimiegosi. O neišsimiegojus norisi valgyti, nes tokį poreikį iššaukia sutrikusi dėl nuovargio hormonų pusiausvyra. Janet Jackson stengdavosi pamiegoti dieną, kad kompensuotų miego trūkumą naktį.

Visa tai tik turėtų įkvėpti kitas moteris, jei ne lieknėti, tai bent atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Janet Jackson šiuo metu išgyvena dar ir neramų laiką – skiriasi su savo vyru verslininku iš Kataro Wissamu Al Mana (43).

Ji su vyru susituokė 2012 m. Dainininkė su sūnumi gyvena Londone, tėvas neketina atsisakyti savo pareigų rūpintis atžala.

Skyrybų priežasčių pora nekomentuoja. Tačiau jau sklandė kalbos, kad viena sėkmingiausių pasaulyje dainininkių kenčia nuo diktatoriško vyro elgesio – musulmoniškos šeimos modelis pasirodė per sudėtingas scenos žvaigždei.

Janet Jackson ir Wissam al-Mana / Vida Press nuotr.
Dainininkė Janet Jackson (33 nuotr.)
+27