Dainininkei Shakirai gresia milijoninė bauda

Shakira / „Scanpix“/AP nuotr.
Shakira / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-25 12:30
AA

Iš Kolumbijos kilusiai dainininkei Shakirai (40) paskirta sumokėti labai didelę baudą.

Ji kurį laiką nemokėjo mokesčių, tad paskaičiuota maždaug 4 milijonų JAV dolerių bauda. Jos nesumokėjus, gresia kalėjimas iki dvejų metų.

Nuo 2011 m. iki 2014 m. ji faktiškai gyveno Ispanijoje, tačiau šalies mokesčių inspekcijai nebuvo pateikusi reikiamų dokumentų. Juos ji pateikė tik po antrojo sūnaus Sashos gimimo 2015 m. sausio 29 d.

Shakirą pastaruoju metu vis pasiekia blogos naujienos. Be gresiančios baudos kiek anksčiau pasklido žinia, kad ji ir mylimasis futbolininkas Gerardas Pique (30) suka skirtingais keliais. Tačiau po ilgo laiko pora užfiksuota kartu.

Septynerius metus kartu pragyvenusi pora suskubo žinią paneigti – Gerardas Pique savo socialinėje paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu su mylimąja, o paskui nutilo.

Tačiau fotografams pavyko vieną gražiausių porų užfiksuoti Barselonoje – jiedu važiavo automobiliu pietauti ir apie kažką gyvai šnekučiavosi, atrodė laimingi. Panašu, kad idilė tęsiasi.

Shakira su mylimuoju užfiksuoti kartu / Vida Press nuotr.

Kolumbijos dainininkė ir dešimčia metų jaunesnis Gerardas pradėjo draugauti 2010 metais, kartu augina du sūnus. Įdomi detalė: Shakira ir Gerardas gimę tą pačią dieną - vasario 2-ąją.

Iki šiol jie nebuvo įteisinę savo santykių. Abu ne kartą teigė, kad vestuvės nieko nepakeistų, tačiau 2017-ųjų pavasarį vyras buvo užsiminęs, kad jiedu vis dėlto planuoja tuoktuves.

„Vestuvės bus, – tvirtai tarė futbolininkas. – Tik Shakirą matau savo žmona, ji sutinka ja tapti“.

Shakira su sūnumis Milanu ir Sasha futbolo varžybose (9 nuotr.)
+3