Daiva Žeimytė-Bilienė apie skaičių magiją su vyru: „Kitiems sunku patikėti“

Daiva Žeimytė-Bilienė su vyru ir sūnumi / Irmanto Gelūno ir Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Žurnalistė, televizijos laidų vedėja D.Žeimytė-Bilienė teigia, kad žmonėms įtikti yra sunku, ir juolab visiems įtikti yra tiesiog misija neįmanoma. Ji atskleidė, koks yra jos profesijos tikslas bei koks jos asmenybės bruožas neretai žmonėms kelia pasipiktinimą.

„Taip, aš esu tiesmuka. Visur tokia esu, tiek darbe, tiek gyvenime. O tas dažnai nepatinka žmonėms. Aš manau, kad žurnalisto profesijos tikslas yra atskleisti kokią nors situaciją, informaciją, todėl su pašnekovais negaliu susėsti ir pasikalbėti apie bet ką. O ypač prieš rinkimus, kai mes renkame kandidatus, patingime pastudijuoti jų biografiją, nuveiktus darbus, kuo jie yra ypatingi. Tai būtent tam ir yra žurnalistas“, – apie savo darbo misiją laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo D.Žeimytė-Bilienė.

Daivos Žeimytės-Bilienės sūnaus Mykolo krikštynos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tik susipažinusi su savo vyru Lietuvos neįgaliųjų sporto lengvaatlečiu, parolimpiniu čempionu Mindaugu Biliumi, Daiva nesitikėjo, kad juos sieja išties magiška data. „Šitą faktą sužinojome draugystės eigoje. Su Mindaugu dariau du interviu ir tada išsiaiškinome, jog, pasirodo, esame gimę tą pačią dieną ir tą patį mėnesį, vasario 13-ąją, tik dviejų metų skirtumu. Aš vyresnė. Susilaukiam daug įvairių reakcijų, kitiems sunku patikėti, kad mes tikrai gimimo dieną švenčiame tuo pačiu metu“, – laidoje dalinosi Daiva.

Daiva Žeimytė-Bilienė su vyru Mindaugu Biliumi / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Mūsų su broliu irgi gimtadienis tą pačią dieną. Tik svečiai visada būna nepatenkinti, nes šventė viena, stalas vienas, o dovanas tai reikia nešti dvi. Kai vaikystėje eidavome į kieno nors gimtadienį, dovanodavome vieną dovaną nuo mūsų abiejų“, – juokavo laidos vedėjai, broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai

Šio trečiadienio vakaro laidoje svečiuosis ir naujoji „Lietuvos balsas“ reporterė Eglė Jurgaitytė bei grupė „8 kambarys“, kurie žiūrovams paruošė ne vieną staigmeną – „Šeškinės 20“ , 20 val., per LNK.

Skaitykite daugiau