Dalia Belickaitė į rungtynes pirmąsyk atvyko su dukra: Atėnė tėtį Edviną Šeškų palaikė ir sapne

Edvinas Šeškus, Dalia Belickaitė ir dukra Atėnė / Asmeninio albumo ir BC Jonava nuotr.
Evelina Katinaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 21 diena buvo ypatinga televizijos laidų vedėjai, socialinių tinklų žvaigždei Daliai Belickaitei ir jos vyrui krepšininkui Edvinui Šeškui. Ne tik dėl pastarojo komandos iškovotos istorinės pergales, bet ir todėl, kad tėčio rungtynėse pirmą kartą dalyvavo pirmagimė Atėnė.

Televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė sausio 21 dieną pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja kartu su lapkritį gimusia dukra Atėne iš krepšinio rungtynių tribūnų. Tądien Jonavos „CBet“ komanda, kurioje žaidžia Atėnės tėtis Edvinas Šeškus, išplėšė pergalę prieš Klaipėdos „Neptūną“.

Tai buvo pirmas kartas, kai D.Belickaitė vyro rungtynes stebėjo su mažyle. Moteris portalui Žmonės.lt pasakojo, kad Atėnė patyrė puikias emocijas ir dalį varžybų pramiegojo.

„Iš pradžių maniau, kad bus sudėtinga. Dukra dažniausiai neguli ramiai vėžimėlyje, nori su visais bendrauti bei užmiega nebent lauke. Bet gal tas triukšmas ją užmigdė... Koridoriuje ją pavežiojau ir užmigo. Tėtį miegodama palaikė. Viskas praėjo sklandžiai ir galėsime su Atėne dažniau važiuoti į rungtynes. Jau ramus laikas būti visiems kartu“, – šypsojosi kalbinta televizijos laidų vedėja.

Tiesa, pašnekovė pridūrė, kad likus 24 minutės iki rungtynių pabaigos, dukra pabudo: „Turbūt jau pati norėjo pasižiūrėti, kaip sekasi tėčiui bei ar laimės rungtynes.“

Nuotraukoje Atėnė matoma su baltomis ausinėmis. Dalia jas pirko iš anksto, kad apsaugotų dukrą nuo triukšmo.

Portalui Žmonės.lt pasiteiravus, kodėl būtent į šias rungtynes nusprendė pasiimti dukrą, D.Belickaitė atsakė, kad jos buvo vienos svarbiausių, be to, patikino spėjusi pasiilgti varžybų stebėjimo gyvai.

Emocijomis apie pirmąsias rungtynes, kurias stebėjo dukra, pasidalijo ir pats E.Šeškus.

„Vakar po treniruotės pasakojau Atėnytei, koks fainas tas krepšinis ir kad galime pasiekti istorinę pergalę“, – rašė Edvinas, paviešinęs jautrų vaizdo įrašą.

Žmonės.lt primena, kad Jonavos „CBet“ 76:75 (21:18, 15:16, 16:21, 24:20) sausio 21 dieną antrą kartą laimėjo prieš Klaipėdos „Neptūną“. Pirmąsias serijos rungtynes uostamiestyje „CBet“ laimėjo 85:80, tad kito etapo bilietą pelnyti galėjo ir suklupę keturiais taškais.

„CBet“ tapo pirmaisiais „Citadele KMT“ finalo ketverto dalyviais ir tokias aukštumas pasiekė pirmą kartą klubo istorijoje. Netrukus paaiškėjo ir likę dėl titulo besivaržysiantys klubai – tai Vilniaus „Rytas“, Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ir Kauno „Žalgiris“. Vasario 18–19 dienomis renginys vyks Šiauliuose.

Skaitykite daugiau