Dalia Belickaitė su vyru įsikėlė į naujus namus: „Naiviai tikėjausi, kad greitai įsirengsime“

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus naujuose namuose / Asmeninio albumo nuotr.
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus naujuose namuose / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-24 15:22
AA

Pirmagimės su vyru krepšininku Edvinu Šeškumi netrukus susilauksianti televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė nestokoja džiaugsmingų akimirką. Šįkart pozityvių emocijų šaltinis – baigti remonto darbai ir galimybė įsikraustyti į dar dažais kvepiantį butą Vilniaus Markučių rajone.

Dienos, kai galės įsikelti į išsvajotus namus, Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus laukė ilgai. Vis tik dabar, kai ji pagaliau atėjo, pora tiesiog trykšta džiaugsmu. Pakiliomis emocijomis Dalia pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Oficialiai galima sakyti, jog pagaliau įsikėlėme į mūsų naujus namus!

Be to, jog daugiau nei metus laukėme, kol galėsime įsirenginėti butą, nes pirkome tik iš brėžinių, kol dar nebuvo pastatyta, tai dar ir naiviai tikėjausi, jog greitai įsirengsime... Ne ne ne, taip nebūna su statybomis.

Bet užtat koks dabar nerealus jausmas jau miegoti savo namuose, leisti visą dieną po truputį įsikūrinėjant ir ruošiantis mūsų mažylės atėjimui“, – džiaugsmu dalijosi Dalia Belickaitė.

Žmonės.lt primena, kad pirmuosius namus pora įsigijo pernai gruodį . Sutuoktiniai būstu susižavėjo iškart, jo net neapžiūrėję. „Iškart pajutau, kad tokiuose namuose noriu gyventi, kad tai yra mūsų“, – portalui Žmonės.lt sakė televizijos laidų vedėja.

D.Belickaitė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad su sutuoktiniu butą įsigijo greta Vilniaus širdies – Markučiuose. Dalia priduria – pirkiniu jie su Edvinu džiaugiasi beveik metus, tačiau tik dabar jų rankose atsidūrė buto raktai.

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.

„Mes būstą pirkome iš brėžinių, jo net nematę. Man užteko pamatyti ant lapo, kad suprasčiau, jog būtent tokių namų noriu“, – pasakojo būstą įsigijusi D.Belickaitė.

Dalia atvirav, kad svarbiausiu kriterijumi renkantis namus jiems buvo strategiškai patogi vieta. Būtent tokią jie rado prestižinėje Vilniaus vietoje. Tiesa, buto paieškos nebuvo trumpos.

„Iš tiesų, buto ieškojome kelerius metus, tačiau vis nerasdavome tinkamo varianto. Vieną dieną vyras pasiūlė Markučius ir vos atvykę supratome, kad tai – ideali vieta. Vienoje pusėje yra miškas, kitoje – senamiestis ir Užupis. Užsigeidėme gyventi būtent čia“, – sakė D.Belickaitė.

Paklausta, ar nejautė baimės pirkdama būstą, kurio nebuvo apžiūrėjusi, D.Belickaitė šyptelėjo – kito varianto nebuvo.

„Kai ieškojome, buvo dar vienas pastatytas projektas, kuriame buvo likę keli butai, bet mes nesuspėjome ten įsigyti. Taip ir nutarėme pirkti dar tik planuojamą statyti butą šio namo kaimynystėje. Aišku, buvo liūdna, nes įsigytą būstą pamatėme tik po metų, tačiau laukti tikrai buvo verta – puikūs rangovai išpildė visus lūkesčius“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi D.Belickaitė.

Butą pagal brėžinį įsigijusi Dalia nusijuokia prisiminusi, kaip su vyru Edvinu bandė nuspėti, kokie vaizdai atsivers pro jų namų langus.

„Mes pagal projektą bandėme skaičiuoti, į kurią pusę galėtų būti mūsų langai. Labai norėjome, kad matytųsi miškas. Esame labai laimingi, kad taip pataikėme“, – šypsojosi ji.

Dalia Belickaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Vos gavus namų raktus, D.Belickaitės ir E.Šeškaus pečius užgulė maloni atsakomybė – nuspręsti, koks bus jų 74 kv.m. buto interjeras.

„Kadangi butą įsigijome prieš metus, sakiau sau, kad pradėsiu viską iš anksto žiūrėti, bet juk taip nebūna. Taip išėjo, kad tik gavome raktus ir iškart vykome į parduotuves žiūrėti vizualų“, – juokėsi pašnekovė.

Trijų kambarių butą įsirenginėti pradėjusi televizijos laidų vedėja neslėpė – būna atvejų, kai interjero klausimais jųdviejų su Edvinu nuomonės nesutampa.

„Vyras nori tamsiau, aš noriu šviesiau, tai tarp mūsų vis vyksta intensyvios diskusijos, tačiau, laimei, visos jos užsibaigia juoku. Džiaugiuosi, kad pavyksta priimti bendrą sprendimą. Tiesa, kol kas dar tik renkamės vizualus, tai nėra aišku, kaip viskas atrodys. Greitu metu paaiškės“, – su džiugesiu portalui Žmonės.lt sakė televizijos laidų vedėja.

D.Belickaitė tuomet šypsodamasi prisipažino, kad naiviai tikisi, jog į naujus namus pavyks įsikelti po keturių mėnesių.

„Tikriausiai tai naivu, nes visi procesai užtrunka. Bet mes su vyru kalbėjome, kad iki vasaros norime įsikelti. Mums užteks lovos ir vonios kambario, o visą kitą susitvarkytume jau būdami ten“, – nusijuokė pašnekovė.

Su mylimuoju butą įsigijusi D.Belickaitė jį vadina šio gyvenimo etapo svajonių namais – o kaip bus ateityje, bus matyti.

„Galbūt norėsime sodybos, namo ar didesnio buto. Dabar šis variantas labiausiai patiko, nes namui kol kas esame per jauni ir per aktyvūs. Neturėtume laiko jo prižiūrėti, o ir namo vieta mums nebūtų tokia patogi. Vis vien ateityje galvojame ir apie vaikus, tai būtų toloka kasdien važinėti. Šiuo metu tai yra svajonių namai“, – sakė ji.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės (57 nuotr.)
+51
Dalios Belickaitės kūdikio sutiktuvių vakarėlis (7 nuotr.)
+1