Danielis Craigas galutinai apsisprendė: Džeimso Bondo daugiau nebevaidins

Danielis Craigas filme „Spectre“ / Kadras iš filmo
Danielis Craigas filme „Spectre“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: BNS
2016-05-19 13:28
AA

Didžiosios Britanijos kino žvaigždė Danielis Craigas atmetė 68 mln. svarų (87,8 mln. eurų) vertės kontraktą, siūlantį jam dar du kartus suvaidinti superšnipą Džeimsą Bondą.

48 metų aktorius šį vaidmenį yra sukūręs 2006 metų filme „Casino Royale“, 2008-ųjų „Paguodos kvante“ (Quantum of Solace), 2012-ųjų „Operacijoje „Skyfall“ (Skyfall) ir pernykščiame „007 Spectre“ (Spectre).

Nors iš sklandė gandai, kad Danielis Craigas gali ryžtis dar kartą suvaidinti agentą 007, dabar skelbiama, kad aktorius nusprendė „baigti“ su bondiada.

Vienas informuotas šaltinis Los Andžele sakė Didžiosios Britanijos dienraščiui „Daily Mail“: „Danielis baigė – aiškiai ir paprastai. Jis tai pasakė (kino studijos) MGM vadovams po „Spectre“. Jie siūlė jam didžiules pinigų sumas, bet jis tiesiog to nebenorėjo.“

„Po filmavimosi jis pasakė žmonėms, kad tai bus paskutinis jo pasirodymas Bondo vaidmenyje, bet kino bendrovei dar atrodė, kad jis gali persigalvoti po „Spectre“, jeigu jam bus pasiūlyta pinigų“, – aiškino šaltinis Holivude.

Danielis Craigas filme „007 operacija Skyfall“ / Kadras iš filmo

Pasak jo, Danieliui Craigui už dalyvavimą tolesniuose dviejuose Bondiados filmuose buvo pasiūlytas didžiulis honoraras – 68 mln. svarų, įskaitant teisę į dalį uždirbto pelno, pajamų iš reklamos ir prodiuserio darbą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išskirtinis interviu su Gediminu Adomaičiu: kaip jis gavo vaidmenį naujame Džeimso Bondo filme

Tačiau aktorius, kuris susižeidė kelį filmuodamasis vienoje „Spectre“ kovos scenoje, to atsakė, nusprendęs visam laikui atsisveikinti su tuo vaidmeniu.

„Dėl kelio traumos ir bendro išsekimo jam atrodė, kad ši kelionė pasiekė pabaigą“, – nurodė „Daily Mail“ pašnekovas.

Dvidešimt ketvirtas bondiados filmas „Spectre“ (22 nuotr.)
+16

MGM vadovai atrodė galiausiai priėmę Danielio sprendimą, kai pavargo nuo jo kritikos šios kino sagos adresu. Danielis Craigas pernai sukėlė šurmulį pareiškęs, kad verčiau „persirėš riešus“, negu sutiks dar kartą vaidinti superšnipą.

Vis dėlto vėliau aktorius sakė, kad jam buvo pasiūlytas kontraktas penktajam filmui ir kad jis priėmė tą vaidmenį „dėl pinigų“.

Kol kas neaišku, kas perims 007 vaidmenį po tikėtino Danielio Craigo pasitraukimo. Pastaruoju metu favoritu buvo laikomas 35 metų britų aktorius Tomas Hiddlestonas.

Taip pat buvo minimi kiti vardai, tarp jų Idriso Elbos, Damiano Lewiso ir Tomo Hardy.

Naujojo bondiados filmo „Spectre“ premjera Londone (41 nuotr.)
+35