Danielius Bunkus: „Nemanau, kad kada nors gyvenime atleisiu...“

Danielius Bunkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Danielius Bunkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-10 12:41
AA

„Galima buvo daugybę dalykų padaryti visai kitaip, normaliai, žmogiškai, net po skyrybų... Galima buvo daug ką padaryti arba nedaryti kažko – nemanau, kad kada nors gyvenime atleisiu dėl to. Tikrai neplanuoju...“, – teigė 45-erių verslininkas Danielius Bunkus, paklaustas apie jausmus buvusiai sužadėtinei, vienai garsiausių šalies nuomonės formuotojų Viktorijai Siegel.

Atvirame interviu gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ D.Bunkus papasakojo apie tai, už ką iki šiol dėkingas buvusiai žmonai Natalijai Bunkei ir kaip gyvena dabar, grįžęs po kelionės Afrikoje.

Per du mėnesius trukusią kelionę su laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ kūrėju bei prodiuseriu Mantu Bertuliu verslininkui ne tik teko praleisti parą Zambijos kalėjime, bėgti nuo į jį šaudžiusių banditų, bet ir svarstyti vienos genties vyriausiojo pasiūlymą praleisti naktį su vietine moterimi.

Pasak Danieliaus, šiuo metu jo nevaržo jokie įsipareigojimai, todėl jis gali gyventi taip, kaip nori, o metus po skyrybų su buvusia sužadėtine Viktorija Siegel vadina vienais geriausių gyvenime.

Tai pirmas Danieliaus Bunkaus interviu televizijai po beveik aštuonerių metų pertraukos. Nuo komentarų ir interviu žiniasklaidai Danielius susilaikė net tuomet, kai pasirodė informacija, kad po ketverių metų, praleistų kartu su aštuoniolika metų jaunesne sužadėtine ir dukters mama Viktorija Siegel, jie skiriasi ne dėl nesutarimų, o dėl to, kad Viktorija pasirinko šeimos draugą verslininką Lauryną Suodaitį.

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus / Viganto Ovadnevo nuotr.

Vietoj interviu Danielius tuomet nusprendė iškloti savo tiesą vienoje pokalbių platformoje. Paklaustas, ar nemano, kad toks elgesys nevyriškas, Danielius atsakė nieko blogo neparašęs, o tokią formą pasirinkęs sąmoningai, nenorėdamas eiti aiškintis į laidas, ir žinodamas, kad jo pasisakymus stebi žiniasklaidos atstovai.

„Nieko neplanavau keisti pastaruosiuose santykiuose, buvau apsisprendęs gyventi tvarkingai iki gyvenimo galo. Bet, kaip sakoma, mes planuojame, o Dievas juokiasi... Tačiau dabar, iš tiesų, tikrai gyvenu geriausius savo gyvenimo metus...“, – pasakojo Danielius Bunkus.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienį, 20 val., per LNK.