Dar vienas kandus D.Bunkaus juokelis į V.Siegel ir L.Suodaičio daržą: subtiliai atsakė, ką palaiko

Danielius Bunkus, Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / BNS nuotr.
Danielius Bunkus, Viktorija Siegel, Laurynas Suodaitis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-20 12:27
AA

Besitęsiant nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir jos sutuoktinio Lauryno Suodaičio konfliktui, buvęs „influencerės“ sužadėtinis Danielius Bunkus nepraleidžia progos pašiepti jų santykių dramą. Verslininkas kandžiu juokeliu subtiliai atsakė, kurią pusę palaiko.

Jau ne kartą Viktorijos Siegel ir Lauryno Sodaičio šeimos dramą pašiepęs Danielius Bunkus progos nepraleido dar kartą. Penktadienį su sekėjais jis pasidalijo kandžiu juokeliu, kuriuo subtiliai atsakė, kurią pusę palaiko.

„Manęs daug kas klausia: „O tai kurią pusę tu palaikai?“, tai atsakau dabar visiems, kad nesikartočiau. Kai du klounai cirke vienas kitam daužo per galvą tokiu dideliu pripučiamu plaktuku, tai kurią pusę jūs palaikote?“ – instagrame rašė D. Bunkus.

Danielius Bunkus / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Primenane, kad neseniai instagrame Danielius Bunkus pasidalijo savo instagramo sekėjų pokyčiu. Matyti, kad per pastarąjį mėnesį jų skaičius išaugo 12,8 proc.

„Galėtų tie Suodaičiai dar biški pasipykti. Jie pešasi, pas mane kažkodėl +10,000 sekėjų. Įdomu, kas būtų, jei susitaikytų?“ – rašė D.Bunkus.

Danielius Bunkus apie išaugusį sekėjų skaičių / „Instagram“ nuotr.

Prasidėjus savo ir Viktorijos Siegel dramai, itin aktyviai instagrame ėmė reikštis ir Laurynas Suodaitis – jis karts nuo karto pasirodo savo sekėjams ir pateikia naujausias žinias apie tebesitęsiantį konfliktą, taip pat apie susitikimus su sūnumi.

Iki garsiai nuaidėjusio įvykio instagrame turėjęs 40 tūkst. sekėjų, Laurynas vos per kelias savaites sulaukė tūkstančių smalsuolių ir palaikytojų. Šiuo metu šeimos dramos peripetijomis verslininkas dalijasi jau su daugiau nei 186 tūkst. žmonių.

L.Suodaitis sekėjų skaičiumi netgi pralenkė kai kurias nuomonės formuotojas ir kitus Lietuvoje populiarius žmones, kurie savo sekėjų auditoriją užaugino pamažu.

Tarp jų – platformos „Nebegėda“ įkūrėja, rašytoja Beata Tiškevič, verslininkės Daina Bosas ir Simona Lipnė, turinio kūrėja Inidė Jasnauskaitė, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, TV laidų vedėja Ugnė Siparė ir viena iš M.A.M.A apdovanojimų organizatorių Neringa Zeleniūtė. Tuo tarpu Viktorijos Siegel sekėjų skaičius šiuo metu siekia daugiau nei 230 tūkst.

Laurynas Suodaitis / Stop kadras

Beje, D.Bunkus prieš kurį laiką instagrame atkirto tiems, kurie prašo jo pasisakyti apie buvusios sužadėtinės dramą.

„Žmonės, neberašykit jūs man tų savo patarimų, ką man daryt ir ko nedaryt šitoj Suodaičių situacijoj. Nes jau nuoširdžiai už**so.

Aš nieko neturiu su jais bendro ir neplanuoju turėt. Aš juos abu seniausiai esu ramiai emociškai paleidęs į orą, kaip balionėlius. Nelinkiu jokio blogio nė vienam iš jų, taip kad pasilikit visas savo negatyvias nuomones ir patarimus sau ir nustokit patarinėti žmonėms, kurių jūs nei pažįstat, nei akyse matę, bet jaučiatės, kad turit savo nuomonę ir negalit nepatart.

Be jūsų pačių, niekam ta jūsų nuomonė neįdomi, įsikalkit tai sau į galvą ir nerašinėkit man. Aš išvis niekuo dėtas, atstokit“, – balandžio viduryje rašė D.Bunkus.

Danielius Bunkus / Instagram nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2017-aisiais susižadėję Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus būdami santykiuose susilaukė dukters Nicole. 2020-aisiais pora išsiskyrė, o netrukus paaiškėjo, kad Viktorija pamilo Danieliaus geriausią draugą, jųdviejų dukters krikštatėvį Lauryną Suodaitį.