Deimantė Kazėnaitė tapo papuošalų iš Baltijos gintaro kolekcijos veidu

„Ambersmile“ / Natalia Koinova photography
„Ambersmile“ / Natalia Koinova photography
Šaltinis: Elaima.lt
2017-12-21 13:43
AA

„Cosmos“ – tai naujoji papuošalų kūrėjų kolekcija iš natūralaus Baltijos gintaro. Dizainerių įkvėpimu tapo dangaus kūnai ir savitą stilių turinčios asmenybės. Viena jų – modelis, vizažistė Deimantė Kazėnaitė.

Pasak „Ambersmile charms“ prekės ženklo kūrėjos Julijos Paulauskienės, kolekcijos papuošalai sukurti atspindėti ir identifikuoti žmogaus asmenybę.

„Kosmoso tema yra plati „iki begalybės”. Vieniems tai – mistikos pasaulis, kitiems – visatos stebuklas. O mums – įkvėpimo šaltinis. Šiuos metus palydime ir pasitinkame su planetomis, kometomis, žvaigždėmis ir kosmonautais. Sakoma, kad aksesuarai sukurti tam, kad puoštų žmogų, bet „Kosmoso” papuošalai sukurti atspindėti ir išryškinti žmogaus asmenybę bei būdą.

Įkvėpimo šiai kolekcijai sėmėmės iš aplinkos, šiuolaikinių mados tendencijų, noro išsiskirti bei būti įdomiems ir pastebėtiems. Modeliai pasirinkti taip pat neeiliniai. Deimantė – įkvepiančio grožio mergina, kuri žavi savo spinduliuojančia šiluma, mielumu. Ji puikiai įsikūnijo į kosmoso temą. Reikiamą vyrišką įvaizdį sukūrė ir papildė modelis Tadas Kalasauskas. Abu jie sudarė magišką duetą.”

„Cosmos“ kolekcija (11 nuotr.)
+5

Papuošalų kūrėjos teigimu, šie aksesuarai ypač vertingi šiuolaikiniam žmogui. „Jau nuo seno yra žinoma, kad gintaro galia yra itin stipri. Todėl kiekvienam žmogui su savimi svarbu turėti bent dalelę gintaro. Mes siūlome alternatyvą norintiems būti stilingiems, turėti savo asmenybės talismaną, o svarbiausia – jaustis visada sveikiems ir gyvybingiems. Be to, gintaras – vienas seniausių mineralų, kuris pilnas vertingų mikroelementų, gyvos saulės ir jūros energijos. Teigiama, kad kuo gintaras smulkesnis, tuo šis yra naudingesnis. Taip žmogaus organizmui lengviau pasisavinti jo gerąsias savybes.”